سرمربی تیم ملی فوتبال ساحلی ایران : در مسابقات بین قاره ای ۲۰۲۲ امارات به دنبال کسب یک مقام قابل توجه هستیم

سرمربی تیم ملی فوتبال ساحلی ایران گفت: حفظ و ارتقای جایگاه فوتبال ساحلی کشور در جهان مهمترین اولویت این تیم در مسابقات بین قاره ای امارات است.

به گزارش تیلا نیوز به نقل از ایرنا، علی نادری روز پنجشنبه در حاشیه برگزاری اردوی تمرینی تیم ملی فوتبال ساحلی در جزیره کیش اظهار کرد: ایران به عنوان یکی از قدرت های دنیا و آسیا در فوتبال ساحلی بوده و در مسابقات بین قاره ای ۲۰۲۲ امارات به دنبال کسب یک مقام قابل توجه هستیم.

وی با بیان اینکه ۲ دوره نایب قهرمانی، یک عنوان سومی و یک دوره عنوان چهارمی از جمله دستاوردهای ایران در رقابت های پیشین بین قاره ای این رشته ورزشی است افزود: در این دوره حفظ و ارتقای جایگاه ایران از اولویت های تیم است و با توجه به کسب آمادگی لازم تحقق این هدف دور از انتظار نیست.

تمرینات ملی پوشان در نوبت صبح در سالن چندمنظوره کوثر کیش و در نوبت عصر نیز در زمین ساحلی پیگیری می شود؛ ای اردو از چهارم تا ششم آبان در جزیره کیش با حضور ۱۲ بازیکن تیم ملی هم اکنون در حال برگزاری است.

مسلم مسیگر، مصطفی کیانی، محمدمعصومی زاده، علی میرشکاری، سیدمهدی میرجلیلی، موحد محمدپور بلترک، سعید پیرامون، محمداحمدزاده، محمدعلی مختاری، امیرحسین اکبری فرتخونی، مهدی شیرمحمدی و حمید بهزاد پور ملی‌پوشان فوتبال ساحلی هستند که به دعوت علی نادری سرمربی تیم باید در اردوی آماده سازی حضور دارند.

برنامه تیم ملی فوتبال ساحلی ایران که در گروه B مسابقات بین‌قاره‌ای قرار گرفته به شرح زیر است:

ایران – پاراگوئه / دهم آبان

ایران – آمریکا / یازدهم آبان

ایران – ژاپن / دوازدهم آبان

مسابقات بین‌قاره‌ای از دهم آبان ماه در جزیره کیش برگزار خواهد شد. تیم فوتبال ساحلی ایران در دوره گذشته این رقابت ها که در شهر دوبی برگزار شد با شکست سه بر ۲ برابر تیم روسیه به عنوان نایب قهرمانی رسید.