سرپرست جدید معاونت اقتصادی استانداری هرمزگان منصوب شد

استاندار هرمزگان در حکمی عادل شهرزاد را به عنوان سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منطقه‌ای استانداری هرمزگان منصوب کرد.

به گزارش تیلا نیوز، عادل شهرزاد پیش از این سمت مدیرکل دفتر جذب سرمایه معاونت اقتصادی و توسعه منطقه‌ای استانداری هرمزگان را برعهده داشت.

استاندار هرمزگان در این حکم خطاب به عادل شهرزاد آورده است:

با عنایت به تخصص و تعهد جنابعالی و به موجب این حکم به سمت سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منطقه‌ای منصوب می گردید.

انتظار می رود با بذل توجه به منشور اخلاقی دولت مردمی ایران قوی و در هماهنگی با دیگر دستگاههای کشوری و لشکری و با بهره گیری از نیروهای مجرب و توانا در انجام وظایف محوله، عمل نمایید.

همچنین اینک که به عنوان بخشی از بدنه دولت سیزدهم به خدمت مشغول هستید، امیدوارم با اتکال به ذات ایزد منان، خود را خدمتگزاری صادق برای مردم شریف استان هرمزگان دانسته و در راستای تحقق منویات مقام معظم رهبری و سربلندی جمهوری اسلامی ایران کوشا باشید. توفیق روزافزون شما را آرزومندم.

معاون برنامه ریزی و امور اقتصادی سازمان جهاد کشاورزی استان هرمزگان، مدیر امور برنامه و بودجه سازمان جهاد کشاورزی استان و مسئول کارگروه اقتصاد مقاومتی بخش کشاورزی هرمزگان از دیگر سوابق مدیریتی و اجرایی شهرزاد است.