سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی فرمانداری شهرستان حاجی آباد منصوب شد

طی حکمی از سوی استاندار هرمزگان، مریم فدایی به عنوان سرپرست معاونت برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری حاجی آباد منصوب شد.

جعفرپور – تیلا نیوز: طی حکمی از سوی مهندس دوستی، استاندار هرمزگان، مریم فدایی به عنوان سرپرست معاونت برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری شهرستان حاجی آباد منصوب شد.

در بخشی از این حکم چنین آمده است :

با عنایت به تخصص و تعهد سرکار عالی و به موجب این حکم به سمت سرپرست معاونت برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری شهرستان حاجی آباد منصوب می‌شوید. انتظار می رود با بذل توجه به منشور اخلاقی دولت مردمی ایران قوی و در هماهنگی با دیگر دستگاههای کشوری و لشکری و با بهره گیری از نیروهای مجرب و توانا در انجام وظایف محوله، عمل نمایید. همچنین اينک که به عنوان بخشی از بدنه دولت سیزدهم به خدمت مشغول هستید، امیدواریم با اتکال به ذات ایزد منان، خود را خدمتگزار صادق برای مردم شریف استان هرمزگان و شهرستان حاجی آباد دانسته و در راستای تحقق منویات مقام معظم رهبری و سربلندی جمهوری اسلامی ایران کوشا باشید.

به گزارش تیلا نیوز، مریم فدایی دارای مدرک کارشناسی ارشد مهندسی صنایع می باشد و از سوابق خدمتی ایشان می توان به عنوان کارشناس مسئول برنامه ریزی امور عمرانی، ناظر شهرستانی کمیته ملی نظارت بر پروژه عمرانی روستایی و رییس کمیته فناوری اطلاعات انتخابات و سه دوره نیز به عنوان رئیس کمیته حقوقی انتخابات شهرستان حاجی آباد اشاره کرد.