سه طرح مهم دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی استان افتتاح و کلنگ زنی شد

طی مراسمی با حضور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان سه طرح مهم دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی استان همزمان با هفته دولت با اعتباری بیش از ۸۰ میلیارد تومان افتتاح و کلنگ زنی شد.

به گزارش تیلا نیوز؛ معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان، ابتدا با حضور در محل دانشکده بهداشت دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی استان سلف سرویس این دانشکده را با اعتباری بالغ بر شش میلیارد تومان افتتاح و مورد بهره برداری قرار داد.

با افتتاح سلف سرویس دانشکده بهداشت دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی استان بیش از ۱۰۰ نفر از اساتید و دانشجویان از خدمات مناسب رفاهی بهره مند می شوند‌‌.

کامرانی در ادامه افتتاح پروژه‌های هفته دولت دانشگاه علوم پزشکی استان با حضور در محل اورژانس پیش بیمارستانی و فوریت های پزشکی استان کلنگ آغاز عملیات اجرایی احداث سوله مدیریت بحران مرکز فوریت‌های پزشکی استان را بر زمین زد.

سوله مدیریت بحران مرکز فوریت های پزشکی استان با هدف پشتیبانی حوادث غیر مترقبه با زیربنای بیش از هزار متر و با اعتباری بالغ بر ۲۰ میلیارد تومان احداث خواهد شد.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان، در ادامه با حضور در شهرک پیامبر اعظم پروژه مهم آزمایشگاه مرجع استان را کلنگ زنی کرد.

کامرانی در آئین کلنگ زنی آزمایشگاه مرجع استان عنوان کرد: آزمایشگاه مرجع استان در زمینی به مساحت ۶ هزار متر مربع در پنج طبقه و اعتباری بالغ بر ۶۰ میلیارد تومان احداث می‌شود..

وی گفت: با احداث ساختمان آزمایشگاه مرجع استان هرمزگان به قطب آزمایشگاهی جنوب کشور تبدیل خواهد شد.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان خاطرنشان کرد: احداث آزمایشگاه مرجع یکی از نیازهای ضروری استان بود که با همکاری سه جانبه استانداری، دانشگاه علوم پزشکی و وزارت بهداشت احداث و تجهیز می‌شود.

وی افزود: در هفته دولت امسال در مجموع ۵۲ پروژه بهداشتی، درمانی و آموزشی با تلاش دانشگاه علوم پزشکی در سطح استان افتتاح و مورد بهره برداری قرار گرفت که نقش بسزایی در ارتقاء شاخص‌های بهداشتی و درمانی استان خواهد داشت.

کامرانی گفت: زیرساخت‌های حوزه بهداشت و درمان هرمزگان برای ارائه خدمات مناسب بهداشتی و درمانی به مردم استان بیش از پیش نیازمند تقویت است و برای تحقق این مهم، همه به ویژه بنگاه‌های اقتصادی از محل مسئولیت‌های اجتماعی رسالت مهمی دارند.