مدیرکل مدیریت بحران استانداری هرمزگان خبر داد؛

راه دسترسی ۶ روستا در شرق هرمزگان مسدود شد

رودخانه گز در شهرستان سیریک طغیان کرده است و وزش طوفان و بارندگی شدید موجب افتادن تعدادی از درختان در این شهرستان شده است.

مدیرکل مدیریت بحران استانداری هرمزگان گفت: راه دسترسی چهار روستا در شهرستان جاسک و ۲ روستا در شهرستان سیریک در شرق این استان بر اثر طغیان رودخانه‌های فصلی مسدود شد.

به گزارش تیلا نیوز مهرداد حسن‌زاده در گفت و گو با ایرنا اظهار داشت: راه این ۶ روستا به اضافه سه روستای دیگر در شهرستان بشاگرد با فروکش کردن آب باز می‌شود.

وی اضافه کرد: مسیر این روستاها آسفالته است که آبنماهای مسیر بر اثر طغیان رودخانه‌های فصلی و مسیل‌ها دچار آبگرفتگی می‌شوند.

وی یادآور شد: برق سه روستای شهرستان بشاگرد نیز با تلاش عوامل وزارت نیرو در این شهرستان بازگشایی شد تا مردم بتوانند از این نعمت استفاده کرده و در شب با مشکلی در این بخش روبه‌رو نباشند.

مدیرکل مدیریت بحران استانداری هرمزگان افزود: رودخانه گز در شهرستان سیریک طغیان کرده است و وزش طوفان و بارندگی شدید موجب افتادن تعدادی از درختان در این شهرستان شده است.

حسن‌زاده تاکید کرد: مردم با توجه به هشدارهای جوی و دریایی نکات ایمنی را مد نظر قرار داده و از قرار گرفتن در حایشیه رودخانه‌ها، مسیل‌ها و ایستادن در آبنماها و مسیرهای سیلاب اجتناب کنند و شناورهای سبک هم در لنگرگاه‌ها بمانند.