تمرین در دمای ۳۰ درجه و شامی که ناپدید شد؛

صدای بازیکنان تیم ملی والیبال لهستان هم در آمد!

شرایط میزبانی ایتالیا برای مرحله یک چهارم نهایی لیگ ملت‌های والیبال، صدای قدرت‌های جهان والیبال را در آورده است.

به گزارش ایسنا، پلست لهستان در گزارشی به وضعیت تیم ملی والیبال این کشور برای حضور در دیدار یک چهارم نهایی لیگ ملت‌های والیبال پرداخت و نوشت: تیم ملی لهستان هم اکنون در بولونیا (ایتالیا) حضور دارد و از چهارشنبه رقابت‌های لیگ ملت ها والیبال آغاز خواهد شد. سرخ‌پوشان قبل از دیدار با ایران باید در شرایط بسیار نامساعدی تمرین کنند. وضعیت سالن تمرین جای تامل زیادی دارد.

این رسانه ادامه داد: تهویه هوا در سالن تمرین وجود دارد اما دمای سالن بیش از ۳۰ درجه است! همچنین شام تیم‌ها ناپدید شده است. پاول روسک، دستیار نیکولا گربیچ سرمربی والیبال لهستان در خصوص این وضعیت گفت: تمرین در سالن غیرممکن بود. نه تنها لهستانی ها از شرایط ناراضی هستند بلکه اروین انگاپت، نماینده فرانسه هم از شرایط حال حاضر رضایت ندارد.

انگاپت با انتشار پستی در فضای مجازی ظاهر اتاق های هتل را مورد سوال قرار داد و نوشت که اتاق ها تنگ و تخت‌ها کوتاه هستند. بازیکنان باید تخت‌های خود را از هم جدا کنند تا کمی فضای بیشتری ایجاد شود.

این سایت لهستان هم از وضعیت بد ایران نوشت و ادامه داد: تیم ایران در ایتالیا هم با مشکلاتی مواجه شد. پس از ورود به بولونیا، رقیب پنج‌شنبه لهستانی (تیم ملی والیبال ایران) شامی دریافت نکرد.

به گزارش ایسنا، بازیکنان و کادر فنی نارضایتی خود را به FIVB و سازمان دهندگان ایتالیایی اعلام کرده و از فدراسیون جهانی والیبال خواستار پاسخ شده‌اند.

در پایان مرحله گروهی لیگ ملت‌های والیبال ۲۰۲۲ هشت تیم ایتالیا، لهستان، آمریکا، فرانسه، ژاپن، برزیل، ایران و هلند با کسب جایگاه‌های اول تا هشتم به مرحله نهایی صعود کردند.

دور نهایی این مسابقات از چهارشنبه، ۲۹ تیر با حضور هشت تیم برتر در ایتالیا برگزار می‌شود.

برنامه مرحله یک چهارم نهایی لیگ ملت‌ها ۲۰۲۲ (به وقت ایران) :

◻️چهارشنبه ۲۹ تیر

آمریکا- برزیل ساعت ۲۰:۳۰

ایتالیا- هلند ساعت ۲۳:۳۰

◻️ پنج‌شنبه ۳۰ تیر

فرانسه- ژاپن ساعت ۲۰:۳۰

لهستان- ایران ساعت ۲۳:۳۰