منصور آرامی: وجود بنادر به عنوان یک مجموعه توسعه‌ای نقش مهمی در توسعه اقتصاد کشور دارند

عضو مجمع نمایندگان استان هرمزگان در مجلس شورای اسلامی در بازدید از بخش‌های مختلف بندر شهید رجایی گفت: وجود بنادر به عنوان یک مجموعه توسعه‌ای نقش مهمی در توسعه اقتصاد کشور دارند.

به گزارش تیلا نیوز به نقل از خبرگزاری برنا؛ منصور آرامی نماینده مردم بندرعباس و عضو مجمع نمایندگان استان هرمزگان در مجلس شورای اسلامی به همراه مجمع نمایندگان استان از بخش‌های مختلف بندر شهید رجایی بازدید کرد.

این نماینده مجلس گفت: در راستای ارتقاء ظرفیت‌های بندری منطقه ویژه اقتصادی بندر شهید رجایی کارهای شایسته و امیدوار کننده‌ای شروع و در حال انجام است که جای قدردانی دارد.

وی ادامه داد: برای اینکه بتوانیم هم در حوزه حجم صادرات و همچنین در بخش کانتینری با توجه به اینکه بندر شهید رجایی به عنوان بزرگترین بندر کانتینری ایران محسوب می‌شود، شرایط مناسب‌تری را فراهم کنیم، عملیات فاز چهارم این بندر شهید رجایی نیز باید شروع شود.

عضو مجمع نمایندگان استان هرمزگان در مجلس گفت: وجود بنادر به عنوان یک مجموعه توسعه‌ای نقش مهمی در توسعه اقتصاد کشور دارند، لذا با الحاق پروژه موسوم به ۲۴۰۰ هکتاری به بندر شهید رجایی آینده این بندر نیز مطلوب‌تر خواهد شد.

آرامی ضمن قدردانی از تلاش‌های صورت گرفته از پیگیری امور از سوی نمایندگان استان در جهت تسریع تا حصول نتیجه مطلوب تاکید داشت.

وی به اهمیت تکمیل بندر نخل ناخدا با رویکرد ایجاد یک بندر گردشگری در شرق بندرعباس اشاره کرد و بیان داشت: سازمان بنادر و دریانوردی نسبت به ایجاد بنادر کوچک، تجاری و گردشگری و بنادر چندمنظوره در استان هرمزگان نگاه ویژه و بلندمدت دارد.

نماینده مردم بندرعباس، در مجلس خاطرنشان کرد: عملیات احداث فاز دوم و فاز تکمیلی این بندر شروع شده و پیمانکار آن نیز مشخص است و امیدواریم با مشارکت بخش خصوصی یک مجموعه گردشگری مطلوبی در شرق بندرعباس داشته باشیم.