فردا؛ آخرین مهلت ثبت نام کنکور ۱۴۰۱ / بیش از یک میلیون نفر نام‌نویسی کرده‌اند

مشاور رئیس و مدیرکل روابط عمومی سازمان سنجش آموزش کشور با بیان اینکه تاکنون یک میلیون و ۱۰ هزار نفر در کنکور ۱۴۰۱ ثبت‌نام کرده‌اند، گفت: آخرین مهلت ثبت‌نام در کنکور ۱۴۰۱ روز چهارشنبه ۲۰ بهمن است.

مشاور رئیس و مدیرکل روابط عمومی سازمان سنجش آموزش کشور با بیان اینکه تاکنون یک میلیون و 10 هزار نفر در کنکور ۱۴۰۱ ثبت‌نام کرده‌اند، گفت: آخرین مهلت ثبت‌نام در کنکور ۱۴۰۱ روز چهارشنبه ۲۰ بهمن است.

به گزارش تیلا نیوز به نقل از فارس، علیرضا کریمیان مشاور رئیس و مدیرکل روابط عمومی سازمان سنجش آموزش کشور با اشاره به اینکه تا ظهر امروز مجموعاً یک میلیون و ۱۰ هزار نفر در کنکور ۱۴۰۱ ثبت نام کرده اند، گفت: با احتساب افرادی که علاوه بر گروه آزمایشی اصلی، متقاضی شرکت در گروه های آزمایشی هنر و زبان نیز شده اند، مجموعا بیش از یک میلیون و ۲۹۳ هزار داوطلب نام نویسی کرده‌اند.

کریمیان با بیان اینکه آخرین مهلت ثبت نام در کنکور سال ۱۴۰۱ روز چهارشنبه ۲۰ بهمن است، ادام داد: داوطلبان هر چه زودتر نسبت به نام‌نویسی اقدام کنند.

وی افزود: داوطلبانی که ثبت‌نام کرده‌اند، تا پایان روز چهارشنبه ۲۰ بهمن ماه می‌توانند نسبت به ویرایش اطلاعات خود اقدام کنند.

ثبت‌نام داوطلبان از روز یکشنبه ۱۰ بهمن ماه بر روی سایت سازمان سنجش آموزش کشور آغاز و تا پایان روز چهارشنبه ۲۰ بهمن ماه ادامه دارد.