معاون سیاسی، امنیتی استانداری هرمزگان:

فرمانداران و بخشداران قاطعانه از برگزاری هرگونه عروسی در هرمزگان جلوگیری کنند

متاسفانه وضعیت شیوع کرونا در هرمزگان روز به روز حاد تر می شود و برگزاری مراسمات عروسی یکی از عوامل اصلی افزایش نگران کننده آمار مبتلایان و بستری ها است.

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان گفت: فرمانداران و بخشداران با بهره گیری از ظرفیت نیروی انتظامی و دستگاه قضایی از برگزاری هرگونه عروسی در هرمزگان با توجه به آمار بالای مبتلایان و بستری های کرونا قاطعانه جلوگیری کنند.

به گزارش تیلا نیوز، علی رئوفی در نشست با فرمانداران هرمزگان، افزود: براساس گزارش های دانشگاه علوم پزشکی استان برگزاری جشن های عروسی یکی از عوامل اصلی افزایش نگران کننده آمار مبتلایان و بستری های کرونا در هرمزگان است.

وی تصریح کرد: متاسفانه وضعیت شیوع کرونا در هرمزگان روز به روز حاد تر می شود و برگزاری مراسمات عروسی یکی از عوامل اصلی افزایش نگران کننده آمار مبتلایان و بستری ها است.

جانشین رئیس ستاد کرونای استان با تاکید بر برخورد قضایی با عوامل برگزاری عروسی در سطح استان، اظهار کرد: فرمانداران و بخشداران در سطح شهرستان ها با بهره گیری از ظرفیت نیروی انتظامی و دستگاه قضایی از برگزاری هرگونه عروسی جلوگیری کنند.

رئوفی بیان کرد: در صورت برگزاری عروسی در سطح شهرستان ها فرمانداران و بخشداران عوامل برگزاری عروسی را به دلیل به خطر انداختن سلامت جامعه به دستگاه قضایی معرفی کنند.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان خاطرنشان کرد: در صورت برگزاری هرگونه عروسی در هرمزگان و عدم معرفی برگزار کنندگان عروسی به دستگاه قضایی مسئولیت موضوع بر عهده فرمانداران و بخشداران است.

وی با بیان اینکه مردم در جلوگیری از شیوع کرونا نقش بسزایی دارند و در صورت مشاهده برگزاری هرگونه عروسی موضوع را به نیروی انتظامی گزارش کنند، عنوان کرد: فرمانداران و بخشداران با بهره گیری از ظرفیت دهیاران و شوراهای اسلامی از برگزاری هرگونه عروسی در مناطق روستایی استان اکیدا جلوگیری کنند.