فرمانده نیروی دریایی ارتش: حضور ارتش در «اقیانوس‌ها و دریاها» پایدارتر می‌شود

فرمانده نیروی دریایی ارتش گفت: حضور ارتش در «اقیانوس‌ها و دریاها» پایدارتر می‌شود.

به گزارش تیلا نیوز به نقل از خبرگزاری مهر، امیر دریادار شهرام ایرانی با همراهی جمعی از فرماندهان و مسئولین نداجا در دیدار با حجت‌الاسلام عبادی زاده نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان و امام جمعه بندرعباس اظهار داشت: با افزایش توان دفاعی و ارتقا روحیه سلحشوری کارکنان نیروی دریایی ارتش به پشتوانه میهن اسلامی‌مان و با تکیه بر مردم عزیزمان با تمام توان در مقابل نیروهای استکباری ایستاده‌ایم این پشتوانه کشوری و مردمی، برای ما قدرتمندترین سلاح است.

امیر دریادار شهرام ایرانی افزود: پهنه خلیج فارس و دریاهای عمان و خزر زیر سیطره کارکنان نیروی دریایی ارتش است و با تمام توان از امنیت دریایی و منافع ملی جمهوری اسلامی حراست و سیادت خواهیم کرد. شرایطی که امروز رقم خورده است تقویت توان دفاعی و بنیه نظامی است تا دشمن منطقه خاورمیانه را ترک کند.

دریادار ایرانی، گام دوم انقلاب اسلامی و رسیدن به تمدن اسلامی و جامعه اسلامی را اولویت اول نیروی دریایی دانست و افزود: هدف گذاری ما اجرایی شدن فرمان فرماندهی معظم کل قوا و منویات ایشان است و همیشه به همرزمان عزیزم می‌گویم وقتی حضرت آقا جمله‌ای می‌فرمایند باید بسیار اندیشه کنیم چرا که می‌شود کتاب‌ها از آن مطلب بیرون آورد.

فرمانده نداجا افزود: فرمانده معظم کل قوا در حکمی که به بنده ابلاغ فرمودند بیان داشتند که از ظرفیت‌های نداجا استفاده کنید، این جمله بسیار مهمی بود که جای بسیار تأمل و تلاش دارد و سرلوحه کار ما همین فرمان است که ظرفیت‌ها را شناسایی کنیم و مسیر را به گونه‌ای ریل گذاری کنیم تا با استفاده از تجربیات گذشته و تجربیات جدید حضور نیروی دریایی راهبردی ارتش در اقیانوس‌ها و دریاها پایدارتر و مقتدر بشود.