فروش چهارمین مزایده موتور سیکلت‌های توقیفی در هرمزگان رکورد زد؛ ۱۳۵۴ موتور در ۲ ساعت فروخته شد

رئیس کل دادگستری هرمزگان از دستیابی به رکورد فروش ۲۸ میلیارد ریالی در جریان برگزاری چهارمین مزایده موتورسیکلت‌های توقیفی این استان خبر داد.

به گزارش تیلا نیوز به نقل از خبرآنلاین، «مجتبی قهرمانی»، رئیس کل دادگستری هرمزگان گفت: با توجه به تأکیدات ریاست قوه قضاییه مبنی بر لزوم صیانت از بیت‌المال و تعیین تکلیف فوری وسایل نقلیه موجود در پارکینگ‌های سراسر کشور، چهارمین مرحله مزایده موتورسیکلت‌های توقیفی استان از ساعت ۹ صبح تا ۱۱ امروز دوشنبه ۲۱ آذرماه ۱۴۰۱ برگزار شد که در جریان آن، تعداد هزار و ۳۵۴ دستگاه موتورسیکلت از پارکینگ های اعلامی فروخته شد.

قهرمانی در ادامه افزود: شرکت‌کنندگان حاضر در این مزایده حضوری، بر اساس آگهی منتشر شده، تا امروز مهلت داشتند ضمن ثبت نام از موتورسیکلت‌های موضوع این حراج بازدید کنند که با اتمام مهلت مقرر، طبق جدول زمانبندی، روند اجرایی مزایده با حضور نماینده دادستان، اعضای هیئت عالی نظارت و شرکت کنندگان در بندرعباس برگزار شد.

وی مبلغ فروش حراج موتورسیکلت های توقیفی در ۲۱ آذرماه ۱۴۰۱ را ۲۸ میلیارد و چهارصد و چهار میلیون و سیصد هزار ریال اعلام کرد.

رئیس کل دادگستری هرمزگان همچنین با اشاره به اینکه طی چهار مرحله برگزار شده از مزایده موتورسیکلت‌های اوراقی توقیفی در پارکینگ های استان تاکنون تعداد ۴ هزار و ۸۵۴ دستگاه موتورسیکلت‌ به فروش رسیده است، تأکید کرد: این حراج حضوری تا فروش کامل هر ۱۴ هزار دستگاه موتورسیکلت موجود در پارکینگ‌های استان ادامه خواهد داشت.