فولاد هرمزگان تندیس بلورین جایزه تعالی سازمانی را کسب کرد

مدیرعامل فولاد هرمزگان کسب تندیس بلورین جایزه تعالی سازمانی را به کارکنان فولاد هرمزگان تبریک گفت.

به گزارش تیلا نیوز، مدیرعامل فولاد هرمزگان به مناسبت کسب تندیس بلورین جایزه تعالی سازمانی پیام تبریک صادر کرد. در این پیام آمده است: بار دیگر شما کارکنان عزیز از امتحانی بزرگ، سرفراز بیرون آمده و افتخاری ارزشمند برای فولاد هرمزگان را رقم زدید.

حرکت در مسیر تعالی سازمانی یک ضرورت اجتناب ناپذیر است وکسب امتیاز لازم در ارزیابی های سازمان مدیریت صنعتی و دریافت تندیس بلورین جایزه تعالی سازمانی، نشان از اراده و حرکتی واحد در همه زمینه های سازمانی به سوی درجات عالی پیشرفت و ترقی دارد.

حرکتی که با یادگیری ، نوآوری و برنامه ریزی در جهت بهبود مستمر، به فرمایش مولای متقیان علی (ع) جامه عمل می پوشاند که می فرمایند : «کسی که امروزش مانند دیروز باشد، براستی زیانکار است».

اطمینان دارم فولاد هرمزگان همچنان مسیر تعالی را با ارتقای جایگاه سرمایه های انسانی، توسعه صادرات به بازارهای جهانی، افزایش فروش با تمرکز بر محصولات ویژه، ارتقای بهره‌وری منابع، مدیریت هزینه‌ها و بهای تمام شده و افزایش رضایت مشتریان طی خواهد کرد تا سود آوری پایدار و سرامدی در صنعت فولاد یکی از موهبت های این طی طریق باشد. و بدیهی است همه این ها در سایه همت و همدلی و تلاش شما عزیزان به ثمر خواهد نشست.