با معرفی خانه صمت ایران؛

فولاد هرمزگان واحد برتر در گروه فلزات اساسی شد

در نوزدهمین جشنواره تولید ملی، افتخار ملی که با حضور وزیر صمت و دادستان کل کشور برگزار شد، شرکت فولاد هرمزگان به عنوان واحد برتر صنعتی در گروه ساخت فلزات اساسی معرفی شد.

به گزارش تیلا نیوز، در نوزدهمین جشنواره تولید ملی، افتخار ملی که با حضور وزیر صمت و دادستان کل کشور برگزار شد، شرکت فولاد هرمزگان به عنوان واحد برتر صنعتی در گروه ساخت فلزات اساسی معرفی و از عطااله معروفخانی مدیرعامل شرکت فولاد هرمزگان به جهت سخت کوشی و ارزش آفرینی، با اهدای تندیس و لوح سپاس جشنواره تقدیر شد.

در متن لوح سپاس آمده است: در سالی که با نام تولید پشتیبانی ها و مانع زدایی ها مزین گردیده و مقارن با چهل و سومین سالگرد پیروزی انقلاب است، با استناد به رصد رشد عملکرد آن مجموعه با تقدیم لوح تقدیر و تندیس نوزدهمین جشنواره تولید ملی، افتخار ملی سخت کوشی و ارزش آفرینی آن مجموعه محترم به مدیریت جنابعالی و همکاران تلاشگرتان را به عنوان واحد برتر صنعتی در گروه ساخت فلزات اساسی، تحسین نموده و ارج می نهیم. از خداوند متعال برایتان آرزوی توفیق خدمت و بهروزی مسألت می کنیم.

نوزدهمین جشنواره تولید ملی، افتخار ملی همزمان با بیستمین سالگرد تاسیس خانه صنعت، معدن و تجارت در سالن خلیج فارس محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار گردید.