مادر شهید سیدعلی اصغر حسینی به فرزند شهیدش پیوست

مرحومه مغفوره کنیز بهمنی مادر شهید بزرگوار سید علی اصغر حسینی به دلیل کهولت سن و بیماری دعوت حق را لبیک گفت و پس از سال‌ها تحمل رنج فراق به فرزند شهیدش پیوست و آسمانی شد.

بانو حاجیه کنیز بهمنی مادر ‌طلبه شهید سیدعلی اصغر حسینی به فرزند شهیدش پیوست.

به گزارش تیلا نیوز، مرحومه مغفوره کنیز بهمنی مادر شهید بزرگوار سیدعلی اصغر حسینی به دلیل کهولت سن و بیماری دعوت حق را لبیک گفت و پس از سال‌ها تحمل رنج فراق به فرزند شهیدش پیوست و آسمانی شد.

مراسم تشییع و خاکسپاری پیکر پاک این مادر شهید گرانقدر، ساعت ۱۷ امروز پنجشنبه دهم تیرماه ۱۴۰۰ با رعایت پروتکل های بهداشتی، در گلزار شهدای امامزاده سید سلیمان (ع) برگزار و در جوار مزار فرزند شهیدش، آرام می گیرد.

شهید سیدعلی اصغر حسینی، در روستای زیارت سید سلیمان بندرعباس دیده به جهان گشود و در سال ۱۳۶۵ در سن ۲۲ سالگی در عملیات کربلای ۴ به فیض شهادت نائل آمد.

مدیر مسئول و هیئت تحریریه پایگاه خبری-تحلیلی تیلا نیوز، این مصیبت را به بازماندگان و فرزندان محترم ایشان، خصوصاً جناب آقای سید هادی حسینی مدیر آموزش و پرورش ناحیه ۲ بندرعباس تسلیت گفته و از خداوند منان برای آن عزیز آسمانی، علو درجات و برای بازماندگان شریف نیز صبر و شکیبایی در تحمل اندوه مسئلت می نماید.