مدیرکل آموزش و پرورش هرمزگان خبر داد: هرمزگان، میزبان دو معاون آموزش متوسطه و پرورشی به همراه ۸ مدیرکل ستادی وزارت

مدیر کل آموزش و پرورش هرمزگان از گردهمایی معاون آموزش متوسطه، معاون پرورشی و فرهنگی به همراه هشت مدیرکل ستادی وزارت آموزش و پرورش با معاونین این دو حوزه از ادارات کل آموزش و پرورش سراسر کشور، به میزبانی استان هرمزگان، خبر داد.

به گزارش تیلا نیوز، محمد قویدل با بیان این خبر افزود: این گردهمایی با حضور دو معاون وزیر، با هدف تبیین شیوه نامه هدایت تحصیلی دانش آموزان، طرح موضوعات اردوگاه های دانش آموزی، دارالقرآن، تجهیز هنرستان های استان، پژوهش سراها و دیگر مسائل آموزشی و تربیتی و جذب حمایت های وزارت در خصوص رفع چالش های پیش روی آموزش و پرورش استان، در شورای آموزش و پرورش استان هرمزگان برگزار خواهد شد.

وی خاطر نشان ساخت: برگزاری نشست خبری و نشست تخصصی حوزه هر معاونت و با حضورمعاونین آموزشی و پرورشی، فرهنگی ادارات کل آموزش و پرورش سراسر کشور،نیز از دیگر برنامه های اجرایی در روزهای پیش رو می باشد.

مدیرکل آموزش و پرورش هرمزگان، ابراز امیدواری کرد؛ با نگاه متعالی دولت سیزدهم به امر آموزش و پرورش، قطعا موفقیت های چشمگیر و ارزشمندی صورت می گیرد و بر ماست تا با تمام توان خود، در تحقق این امر، همگام با اهداف نظام تعلیم و تربیت و منویات مقام معظم رهبری، قدم برداریم.