مدیرکل تامین اجتماعی هرمزگان: ارسال لیست حق بیمه کارکنان خود را به روزهای پایانی ماه موکول نکنید

مدیرکل تامین اجتماعی هرمزگان از کارفرمایان استان خواست ارسال لیست حق بیمه کارکنان خود را به روزهای پایانی ماه موکول نکنند.

به گزارش تیلا نیوز، عباس اکبری صبح امروز در تشریح این خبر، با بیان اینکه کارفرمایان استان ارسال لیست حق بیمه کارکنان خود را به روزهای پایانی ماه موکول نکنند، اظهار کرد: به منظور ارتقاء زیرساخت خدمات الکترونیک در سازمان تامین اجتماعی و ایجاد بستر لازم جهت ارائه خدمات وسیع تر و با کیفیت تر سامانه قدیمی samt مسدود شده و کارفرمایان صرفاً از درگاه خدمات الکترونیک سازمان تامین اجتماعی به نشانی es.tamin.ir قادر به ارسال لیست ماهانه کارگاه خود هستند.

مدیرکل تامین اجتماعی هرمزگان بیان کرد: بیش از یکسال در این خصوص اطلاع رسانی‌های لازم به کارفرمایان صورت گرفته است و لغایت ماه گذشته ارسال لیست توسط کارفرمایان از دو طریق یعنی هم سامانه قدیمی samt و هم درگاه خدمات الکترونیک سازمان امکان پذیر بوده است.

وی در پایان خاطرنشان کرد: به‌منظور تمرکز، گسترش و ارتقاء کیفیت خدمات الکترونیک از این پس ارسال لیست تنها از طریق درگاه خدمات الکترونیک سازمان تامین اجتماعی به نشانی es.tamin.ir امکان پذیر است.