مرمت راههای سرتنگ، تنگ دالان و جیحون در دست پیگیری است

فرماندار بندرخمیر و نماینده مردم هرمزگان در بازدید از وضعیت روستاهای این شهرستان، پیگیری مرمت راههای سرتنگ، تنگ دالان و جیحون را در دستور کار پیگیری قرار دادند.

به گزارش تیلا نیوز به نقل از خبرگزاری فارس، در بازدید منصور آرامی نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی و میرهاشم خواستار فرماندار خمیر صبح امروز از برخی از روستاهای بخش مرکزی خمیر، مسائل و مشکلات آموزشی و راه روستایی مورد پیگیری قرار گرفت.

در این بازدید که به منظور بررسی و تسهیل در امور زیر ساختی روستاهای بخش مرکزی انجام شد، موضوعات مختلف در حوزه‌های راه، منابع طبیعی، محیط زیست و آموزش مورد بررسی قرار گرفت.

فرماندار خمیر در این باره گفت: رفع مشکلات اراضی کشاورزی و مسکونی اهالی روستاها که در طرح ملی قرار دارند از دیگر موضوعاتی بود که مردم پیگیر آنها هستند و ما نیز وظیفه داریم تا این مطالبات مردم را از دستگاههای مربوطه پیگیری و به نتیجه برسانیم.

خواستار ادامه داد: آسفالت راه های روستایی سرتنگ ، تنگ دالان و جیحون نیازمند مرمت و بازسازی است که در دستور کار پیگیری قرار گرفت.

وی  با اشاره به بخش آموزشی خاطرنشان کرد: حصار کشی فضاهای آموزشی و تأمین تجهیزات مدارس در روستاهای سرتنگ و دشت جیحون از موارد آموزشی مورد پیگیری بود.