مشکل عرضه سوخت در جایگاه سوخت گازوئیل بندرعباس برطرف شد

روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی استان هرمزگان از رفع مشکل سوخت رسانی در یکی از جایگاه‌های سوخت بندرعباس خبرداد.

به گزارش تیلا نیوز، در پی انتشار تصاویری در شبکه‌های مجازی از ایجاد صف طولانی در یکی از جایگاه های عرضه نفت‌گاز شهر بندرعباس روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی هرمزگان اطلاعیه‌ای صادر کرد.

در بخشی از این اطلاعیه آمده است: در اواخر عصر روز گذشته (جمعه) یکی از قطعات فنی سامانه هوشمند سوخت جایگاه نارگیل بندرعباس از سرویس خارج شد و از آن پس جایگاه مذکور امکان عرضه سوخت را از دست داد.

بلافاصله پس از این اتفاق تیم کارشناسان سامانه هوشمند در جایگاه مذکور مستقر شده و برای رفع مشکل پیش آمده تلاش‌های فنی و تخصصی خود را آغاز کردند.

به موازات این اقدام با دستور فوری مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی هرمزگان؛ انبار نفت شهید رجایی بندرعباس اقدام به بارگیری و ارسال محموله نفت گاز به نزدیک ترین جایگاه سوخت کرد تا روند سوخت‌رسانی نفت گاز (گازوئیل) به خودروهای متقاضی متوقف نشود. در نهایت قطعه فنی مورد نظر (ای پی سی جایگاه) مقارن ظهر امروز قابل بهره‌برداری و در محل نصب شد.

شایان ذکر است در تمام مدت تعطیلی جایگاه نارگیل، جایگاه جایگزین (ترنج) بی وقفه به ارائه سوخت به خودرو های متقاضی ادامه داده است.

از این رو به همه شهروندان گرامی و مالکان خودرو های نفت گاز سوز اطمینان می‌دهیم با تلاش بی‌وقفه کارکنان شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی هرمزگان هیچ کمبود سوختی نه تنها در همه نقاط استان بلکه در هیچ گوشه از کشور عزیزمان وجود ندارد و انبار نفت بزرگ شهید رجایی بندرعباس با ذخیره‌سازی مناسب انواع فرآورده و ارسال آن به تمام نقاط دور و نزدیک استان و کشور هرگونه خلأ احتمالی را به سرعت پوشش خواهد داد.

در ادامه اطلاعیه روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی هرمزگان آمده است:

استاندار محترم هرمزگان پس از پیگیری فوری موضوع و کسب اطلاع از روند اقدامات انجام شده در رفع مشکل فنی پیش آمده، دستورات لازم را به مبادی ذیربط صادر کردند.

روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی هرمزگان در پایان این اطلاعیه ضمن تشکر از همه مسئولان استان، اصحاب رسانه ها و شهروندان مطالبه گر که بدون هر گونه پیش داوری ابتدا در پی کشف حقیقت هستند آورده است: بدیهی است این شرکت در همه موارد هرگونه ابهام یا اشکال در امر سوخت‌رسانی را به صورت اطلاعیه یا ارتباط با رسانه های متعهد و روشنگر به طور شفاف و صادقانه در اختیار افکار عمومی قرار می دهد.

فرزندان شما در شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی هرمزگان به خدمت برای شما مردم شریف استان بر خود می بالند و انتظار دارند هرگونه خبر و مطلب در حوزه سوخت‌رسانی را فقط از مجاری رسمی و قانونی پیگیری کنید.