نائب قهرمانی فولاد هرمزگان در قهرمانی دوو میدانی باشگاه‌های کشور

در پایان مرحله دوم‌ و پایانی سومین دوره رقابت‌های دوو میدانی نوجوانان-جوانان قهرمانی باشگاه‌های کشور تیم فولاد هرمزگان موفق به نائب قهرمانی در بخش ۴ در ۱۰۰ متر شد.

به گزارش تیلا نیوز، مربی تیم فولاد هرمزگان افزود: سطح مسابقات بسیار بالا و تمامی تیم ها برای کسب عنوان به میدان آمده بودند و مسابقات فراتر از انتظارات پیش رفت.

هادی بلالی پور با بیان اینکه رقابت نزدیکی با تیم پلیمر خلیج فارس و پیام زنجان برای قهرمانی در بخش ۴ در ۱۰۰ متر داشتیم، عنوان کرد: در صدم ثانیه قهرمانی را واگذار کردیم و مقام دوم را از آن خود کردیم.

وی با اشاره به اینکه این موفقیت کار بزرگی بود که رقم خورد، خاطرنشان کرد: باید از حمایت های مجموعه فولاد هرمزگان به ویژه دکتر کارگران تقدیر کنم و امیدوارم با تداوم حمایت ها و برگزاری اردوهای داخلی بتوانیم دوومیدانی هرمزگان را به جایگاه اصلی خود برسانیم و در مرحله بعدی مسابقات مدال خوش‌رنگ تری را کسب کنیم.

ترکیب تیم فولاد هرمزگان در این مسابقات را امیر ملایی، امیر حسین خاکسار، امیر محمد روحی، طاها داوری، محمد رضا داوری، مهدی فولاد زاده، فیض الله صالحی مقدم و محمد امین محمدی زاده به عنوان ورزشکار و هادی بلالی پور و جلیل ساکت به عنوان مربی تشکیل می دادند که میزبانی ورزشگاه آفتاب انقلاب تهران برگزار شد.