نایب رئیس کمیسیون انرژی مجلس: باید مردم هرمزگان طعم توسعه را بچشند/انتظار مردم تاسیس باشگاه فولاد هرمزگان است

نایب رئیس کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی گفت: باید مردم و جوانان متخصص هرمزگانی طعم طرح های توسعه ای فولاد هرمزگان را بچشند.

به گزارش تیلا نیوز، احمد مرادی صبح امروز ۲۰ بهمن ماه در آئین آغاز عملیات اجرایی پروژه های توسعه شرکت فولاد هرمزگان، افزود: امروز اگر هستیم و توفیق خدمت داریم به برکت خون شهداست و این اقدام توسعه ای در شرکت فولاد هرمزگان قابل ستایش و تقدیر است.

وی با بیان اینکه نگاه طیب نیا در فولاد مبارکه اصفهان نگاه جهادی و توسعه ای است، اظهار کرد: استاندار هرمزگان از زمان حضورش رفع دغدغه هرمزگانی هاست و با تعامل مناسبش با دولت و مجمع نمایندگان هرمزگان در مجلس و مدیران بنگاه های اقتصادی به طور حتم آینده درخشانی برای هرمزگان رقم خواهد خورد.

مرادی با اشاره به اینکه از ابتدای شروع به کار فولاد هرمزگان تاکنون در جریان روند پیشرفت آن هستم و همواره به دنبال حمایت آن بوده و خواهم بود، عنوان کرد: گزارش عملکرد معروفخانی در فولاد هرمزگان مثبت و نشان داده که توانسته به خوبی فولاد هرمزگان را در مسیر توسعه قرار دهد.

وی ادامه داد: تمامی انتظار ما این است که توسعه فولاد هرمزگان بزودی رخ دهد و این توسعه را در استان هرمزگان لمس کنیم.

نماینده مردم هرمزگان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه تمامی حمایت ها و پشتیبانی ها مشروط به چندکار است، خاطرنشان کرد: در حضور رئیس جمهور تمامی اعضای مجمع نمایندگان هرمزگان در مجلس مشکلات مردم را بیان کردیم و یکی از خواسته های مطرح شده و مورد قبول رئیس جمهور استفاده و اعتقاد به نیروهای بومی است و امروز باید مردم هرمزگان خوشحال شوند که این طرح توسعه زمینه ساز استفاده و بکارگیری از نیروهای بومی را به کار ببندد.

وی اضافه کرد: اکنون شاهد هستیم هنوز این وعده رئیس جمهور محقق نشده یا در برخی از نهادی موجود در هرمزگان بالعکس رخ داده است.

مرادی با اشاره به اینکه فولاد هرمزگان در تعهد به مسئولیت های اجتماعی هیچ کم و کاستی نگذاشته است، خاطرنشان کرد: همواره فولاد هرمزگان یکه تاز و پیشتاز در امر ایفای مسئولیت های اجتماعی است.

وی با بیان اینکه سهم نیروهای بومی در هیات مدیره و مجموعه های زیر نظر فولاد هرمزگان فراموش نشود، اظهار کرد: در استانی قرار داریم که هرمزگانی ها با تحصیلات و تخصص ویژه باید بکار گرفته شوند و این طرح توسعه ای فولاد هرمزگان می تواند زمینه تحققش را فراهم کند.

مرادی در پایان گفت: انتظار داریم فولاد مبارکه اصفهان با تاسیس باشگاه فولاد هرمزگان موافقت کند تا بتوانیم درخشش بیشتری را در ورزش هرمزگان شاهد باشیم.