با دستور قضایی؛

نخستین پمپ بنزین ساحلی کشور در بندرلنگه آغاز به کار کرد

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان هرمزگان گفت: با دستور ویژه قضایی در راستای رفع موانع موجود در شروع به کار جایگاه عرضه سوخت شهدای خلیج فارس در اسکله گشه شهرستان بندرلنگه به عنوان نخستین پمپ بنزین ساحلی کشور صادر شد.

به گزارش تیلا نیوز، مجتبی قهرمانی روز یکشنبه به رسانه ها اعلام کرد: جایگاه ساحلی عرضه سوخت اسکله گشه، نخستین پمپ بنزین ساحلی کشور است که به مدت یکسال پس از تکمیل به علت تخصیص نیافتن سوخت لازم تعطیل بود و این مشکل با ورود دستگاه قضایی استان هرمزگان رفع شد.

وی ادامه داد: بر اساس آمار حدود سه هزار قایق صیادی در شهرستان بندرلنگه و مناطق همجوار آن فعالیت می کنند که یکی از مهمترین مشکلات آنها تأمین سوخت از جایگاه‌های شهری و حمل تا اسکله‌های صیادی بود و با راه‌اندازی این پمپ بنزین ساحلی بخش زیادی از این مشکلات برطرف خواهد شد.

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان هرمزگان همچنین تصریح کرد: دستور تخصیص سوخت و رفع موانع موجود برای راه‌اندازی پمپ بنزین ساحلی اسکله گشه بندرلنگه به منظور احقاق حقوق عامه و ارائه خدمات بهتر به صیادان شریف این شهرستان صادر شده است و امیدواریم با این اقدام دستگاه قضایی ، گامی در جهت رفع مشکلات این قشر سختکوش و پرتلاش برداشته شود.