نشست احمد مرادی با جانشین پلیس راه هرمزگان/ بررسی‌ راهکارهای کاهش تلفات جاده‌ای

نماینده مردم هرمزگان در دیداری با جانشین پلیس راه هرمزگان به بررسی راهکارهای کاهش تلفات جاده‌ای در هرمزگان پرداخت.

به گزارش تیلا نیوز به نقل از خبرگزاری فارس، در نشست احمد مرادی با سرهنگ اسماعیل تنها جانشین فرماندهی پلیس راه استان هرمزگان، راهکارهای کاهش تلفات جاده‌ای مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

در این دیدار که بدنبال در پی روند افزایشی تصادفات جاده ای منجر به فوت در استان نسبت به ماه‌های گذشته، و بررسی علت آن و در جریان قرار گرفتن مسائل و مشکلات مربوطه برگزار شد، بر ضرورت همکاری صنایع غرب بندرعباس در راستای بهبود وضعیت جاده‌ای و رفع نقاط حادثه خیز جاده‌ای تأکید شد.

همچنین سرهنگ اسماعیل تنها با اشاره به وجود بار سنگین کامیون‌ها در محورهای مواصلاتی استان و اهمیت مشارکت صنایع و بنادر در بهبود وضعیت راه‌های استان و افزایش علائم ترافیکی و کمک به تشدید کنترل‌ها در سطح جاده‌ای، گفت: استان هرمزگان به نسبت دیگر استان‌های کشور میزبان شمار بسیار بیشتری از کامیون و تریلر است که بر تعداد تصادفات جاده‌ای نیز افزوده است.

وی همچنین همکاری در زمینه بهبود وضعیت راه‌های شرق هرمزگان و ایجاد ساز و کاری برای جلوگیری از ورود احشام به سطح جاده را نیز از طریق پیگیری نمایندگان خواستار شد.

احمد مرادی نماینده هرمزگان نیز از واحدهای مختلف آن فرماندهی بازدید و قول داد تا از تمام ظرفیت‌های موجود در زمینه مجلس و مجمع نمایندگان برای کمک در این زمینه استفاده کند.