عضو مجمع نمایندگان هرمزگان در مجلس:

نقش هرمزگان در دایره سیاسی کشور باید پررنگ‌تر شود/ معیشت مردم اولویت دولت سیزدهم

نیروهای هرمزگانی توانمندی حضور در سطح وزارتخانه ها و استانداری را دارند و باید با بها دادن به آن ها زمینه را برای رشدشان فراهم کنیم.

عضو مجمع نمایندگان هرمزگان در مجلس گفت: مجمع نمایندگان هرمزگان در مجلس انتظار دارد نقش هرمزگان در دایره سیاسی کشور پر رنگ تر از قبل شود.

به گزارش تیلا نیوز، منصور آرامی در گفت و گو با ایسنا، افزود: دولت سیزدهم باید دولتی عدالت محور، کارآمد به ویژه در حوزه اقتصاد و فساد ستیز باشد زیرا دیگر مردم تحمل چشم پوشی از فساد و مشکلات اقتصادی را ندارند.

وی با بیان اینکه مردم با این سه هدف به آیت الله رئیسی رأی دادند و به او برای سکانداری قوه مجریه اعتماد کردند، خاطرنشان کرد: سابقه و برنامه ابراهیم رئیسی نشان می دهد توان و اراده جدی در عملی کردن “عدالت محوری، کارآمدی به ویژه در حوزه اقتصاد و فساد ستیزی” وجود دارد.

آرامی با اشاره به اینکه اولویت مردم اقتصاد و بهبود معیشت شان است، اظهار کرد: دولت باید با استفاده از نیروهای جوان و با انگیزه و پاکدست بتواند کابینه ای قدرتمند و کارامد را تشکیل بدهد که نخستین هدف شان خدمت و دوری از فساد باشد.

وی در خصوص مشکلات استان هرمزگان و انتظارات برای رفع آن ها، عنوان کرد: به طور کلی مشکلات کشور و استان هرمزگان یکسان است اما در هرمزگان آنچه در اولویت است تدبیر برای حل معضل بیکاری و بهبود معیشت مردم با توجه به حضور بنگاه های اقتصادی متعدد است.

این نماینده مجلس با اشاره به اینکه مجمع نمایندگان هرمزگان در مجلس انتظار دارد نقش هرمزگان در دایره سیاسی کشور پر رنگ تر از قبل شود، اظهار کرد: نیروهای هرمزگانی توانمندی حضور در سطح وزارتخانه ها و استانداری را دارند و باید با بها دادن به آن ها زمینه را برای رشدشان فراهم کنیم.

وی با بیان اینکه هرمزگان استانی دریایی و ساحلی است که باید نشانه های اقتصاد دریا محور در آن بیش از پیش دیده شود، تصریح کرد: مجمع نمایندگان هرمزگان در مجلس آمادگی هرگونه تعامل و همکاری با دولت سیزدهم در راستای بهبود وضعیت کشور و مردم و توسعه استان هرمزگان اعلام کرده است.