نماینده مردم هرمزگان در مجلس: امیدوارم مجوز احداث دانشگاه‌های علوم پزشکی شرق و غرب هرمزگان به تصویب برسد

نماینده مردم بندرعباس ،قشم، ابوموسی، حاجی آباد و خمیر در مجلس گفت: با تلاش های انجام شده مجوز احداث دانشگاه های علوم پزشکی شرق و غرب استان اخذ شده است و امیدواریم در کمیسیون بهداشت هم به تصویب برسد.

به گزارش تیلا نیوز به نقل از ایسنا، احمد مرادی در تشریح این خبر، افزود: تخت های بیمارستانی استان هرمزگان حدود ۵۰ درصد نسبت به میانگین کل کشور پایین تر است و این یک ضعف اساسی برای استان در حوزه بهداشت و درمان محسوب می شود البته برای رفع این موضوع اقداماتی انجام دادیم.

وی بیان کرد: پیگیری هایی در همین راستا برای تکمیل بیمارستان ۵۳۱ تختخوابی بندرعباس شده است و تاکنون نیز حدود ۶۳ درصد پیشرفت فیزیکی داشته است البته از محل مسئولیت های اجتماعی توسعه بیمارستان شهید محمدی بندرعباس در دستور کار قرار گرفت و مقرر شد یک بیمارستان ۲۶۴ تختخوابی در این مجموعه احداث شود.

نماینده مردم بندرعباس، قشم، ابوموسی، حاجی آباد و خمیر در مجلس، اظهار کرد: با تلاش های انجام شده ۱۰۰ تخت دیگر به بیمارستان کودکان بندرعباس اضافه می شود در حقیقت عموم مردم استان از بیمارستان های هرمزگان بهره مند می شوند.

این نماینده مردم در مجلس بیان کرد: با تلاش های انجام شده مجوز احداث دانشگاه های علوم پزشکی شرق و غرب استان اخذ شده است و امیدواریم در کمیسیون بهداشت هم به تصویب برسد در واقع با این اقدام شهرستان های شرق و غرب استان به صورت جداگانه دانشکده خواهند داشت.