نماینده مردم هرمزگان در مجلس: مشکلات فین جدی گرفته شود/ مردم راه مناسب ندارند

نماینده مردم هرمزگان در مجلس گفت: تعریض راه بندرعباس به فین هم دارد به صورت لاک‌ پشتی پیش می‌رود و برای پیمانکاران مشکلات اعتباری وجود دارد و بایست حمایت‌هایی انجام شود تا کارها با سرعت بیشتری پیش برود.

به گزارش تیلا نیوز، احمد مرادی در اظهارنظر رسانه‌ای بیان داشت: بخش فین یکی از بخش‌های قدیمی بندرعباس است و سال ۱۳۳۹ به بخش ارتقا یافته و مردم توقع دارند این بخش به عنوان شهرستان ارتقا پیدا کند.

وی بیان کرد: راه اندازی صنایع در بخش فین می‌تواند جمعیت بسیاری را به سمت بخش فین بیاورد تا ارتقا به شهرستان از لحاظ قانونی اشکالی نداشته باشد.

وی ادامه داد: در غرب بخش فین در بحث راه‌ها مشکل اساسی داریم و با کمترین بارندگی راه مناطق بسته می‌شود و مردم باید مدت‌ها معطل باشند که راه‌ها بازگشایی شود و این امر عزمی جدی می‌خواهد و این اتفاق در حوزه راه‌ها باید برای مردم بیافتد.

مرادی تاکید‌ کرد: تعریض راه بندرعباس به فین هم به صورت لاک‌پشتی پیش می‌رود و برای پیمانکاران مشکلات اعتباری وجود دارد و بایست حمایت‌هایی انجام شود تا کارها با سرعت بیشتری پیش برود.

نماینده مردم هرمزگان تصریح‌ کرد: در بحث بهداشت و درمان هم این منطقه بسیار ضعیف است و پیشنهاد احداث بیمارستان بستر درمان را داده‌ایم و حتی از شرکت فولاد کاوه هم خواستیم پای کار بیاید و این مشکل بخش فین نیز حل شود.