نماینده ولی‌فقیه در هرمزگان: صنایع غرب بندرعباس نقش خود را برای رفع فقر در هرمزگان ایفا کنند

نماینده ولی فقیه در هرمزگان گفت: با توجه به اینکه استان هرمزگان از نظر فقر جایگاه مناسبی ندارد از صنایع غرب بندرعباس انتظار می‌رود نقش خود را برای رفع فقر در هرمزگان ایفا کنند.

به گزارش تیلا نیوز به نقل از خبرگزاری مهر، حجت‌الاسلام محمد عبادی‌زاده صبح پنجشنبه در آئین پویش توزیع هزار دستگاه تبلت دانش آموزی در قالب طرح نذر امام سجاد (ع)، اظهار کرد: با توجه به شرایطی که بابت کرونا در جهان ایجاد شده است، آموزش‌های غیرحضور و نیمه حضوری یک الزام محسوب می‌شود.

وی ضمن تاکید بر عدالت آموزشی، ادامه داد: در این شرایط تمام دانش‌آموزان باید از امکانات تحصیل مجازی برخوردار باشند و این یک موضوع ضروری است.

امام جمعه بندرعباس و نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان با ذکر این نکته که استان هرمزگان در شاخص‌های فقر شرایط خوبی قرار ندارد، افزود: از صنایع غرب بندرعباس انتظار می‌رود که با ایفای مسئولیت اجتماعی خود نقش خود را برای توسعه آموزشی و اقتصادی استان هرمزگان به ویژه دانش‌آموزان نیازمند و با استعداد ایفا کنند.

حجت الاسلام عبادی زاده ضمن تاکید بر حمایت از کمیته امداد، گفت: توسعه آموزشی در استان هرمزگان یک الزام است و باید در دستور کار قرار بگیرد. چراکه در بلند مدت روی مؤلفه‌های توسعه پایدار استان هرمزگان تأثیرگذار خواهد بود.