هلدینگ های عمانی در راه سرمایه‌گذاری در کیش

مسئولان هلدینگ عمانی در سفر به کیش، برای توسعه گردشگری سلامت اعلام آمادگی و در نشست تخصصی با مسئولان اقتصادی و درمانی جزیره تبادل نظر کردند.

🔺 عکس تزیینی

به گزارش تیلا نیوز به نقل از روابط عمومی سازمان منطقه آزاد کیش، مدیرعامل و مدیران یکی از هلدینگ های بین المللی عمان در سفر به جزیره کیش با ظرفیت های درمانی، اقتصادی و گردشگری جزیره آشنا شدند.

در این بازدیدها که با حضور معاون اقتصادی و سرمایه گذاری سازمان منطقه آزاد کیش، سرپرست موسسه آموزشی علوم وفنون کیش و رییس بیمارستان جزیره با معرفی برج نوآوری و بیمارستان آغاز شد؛ شیخ حمیص در خصوص راهکارهای توسعه گردشگری سلامت با مسئولان اقتصادی و درمانی کیش گفت وگو کرد.

این سرمایه گذار عمانی با بیان اینکه در بحث گردشگری سلامت در منطقه فعالیت های گسترده ای انجام داده اند، گفت: با توجه به ظرفیت هایی که در جزیره کیش وجود دارد چنانچه در بحث خدمات دهی شرایط مناسب در کیش فراهم شود علاقمند هستند گردشگران عمان و دیگر کشورهای منطقه را برای دریافت خدمات درمانی به جزیره کیش به عنوان پایگاه توریست سلامت منتقل کنند.

معاون اقتصادی و سرمایه گذاری سازمان منطقه آزاد کیش نیز در این نشست با بیان اینکه زیرساخت های درمانی جزیره کامل است، گفت: آماده هستیم در صورت توافق و با تدوین برنامه زمانبندی و عملیاتی به گردشگران عمانی و دیگر کشورهای منطقه خدمات درمانی ارائه کنیم.

وحید زارع فکری بیان کرد: تمرکز مدیریتی یکی از ظرفیت های ارزشمند جزیره کیش برای تسریع و تسهیل طرح ها و پروژه ها است و جزیره کیش آمادگی دارد در بازه های زمانی مشخص خدمات ویژه شامل حضور متخصصان مطرح کشور و انجام اقدامات درمانی به گردشگران سلامت ارائه کند.

رییس بیمارستان کیش هم ضمن معرفی توانمندی‌های بیمارستان کیش و طرح توسعه این بیمارستان در صورت اعلام نیاز از سوی طرف عمانی، تأکید کرد و افزود: امکان توسعه خدمات براساس نیاز مخاطب در حوزه درمانی در کیش فراهم است و درصورت استقبال عمانی ها، جزیره کیش می تواند پایگاه خدمات درمانی به گردشگران سلامت منطقه باشد.