همراه اول و ایرانسل مکالمه در مناطق زلزله زده هرمزگان را رایگان کردند

در پی وقوع دو زمین‌ لرزه نسبتا شدید در استان‌ هرمزگان، همراه اول و ایرانسل مکالمه درون شبکه مشترکان خود در این استان را به ترتیب ۷۲ ساعت و تا پایان هفته رایگان کردند.

به گزارش تیلا نیوز، پس از وقوع دو زمین‌لرزه ۶.۳ و ۶.۴ ریشتری در استان هرمزگان، شبکه همراه اول در شرایط پایدار بوده و با وجود افزایش ترافیک تماس، پیامک و دیتای پس از وقوع زلزله، در حال ادامه خدمت‌رسانی به مشترکان این اپراتور است و مکالمه درون شبکه مشترکان آن به مدت ۷۲ ساعت رایگان اعلام شده است.

همراه اول با توجه به گستردگی و پایداری شبکه خود اعلام آمادگی کرده تا درصورت درخواست اپراتورهای دیگر، از طریق رومینگ ملی، میزبان مشترکان آن‌ها نیز باشد.

ایرانسل نیز در پی وقوع دو زلزله ۶.۴ و ۶.۳ ریشتری حوالی «فین» در استان‌ هرمزگان با تاکید بر پایدار بودن این شبکه و در حال خدمت‌رسانی آن به مشترکان، اعلام کرد تا پایان هفته مکالمه مشترکان منطقه زلزله زده رایگان خواهد بود.

پس از وقوع زمین‌لرزه در حوالی فین در استان هرمزگان، شبکۀ ایرانسل در شرایط پایدار به سر می‌برد و با وجود افزایش ترافیک تماس، پیامک و دیتا ناشی از نگرانی‌های طبیعی ایجاد شده پس از وقوع زلزله، در حال ادامۀ خدمت‌رسانی به مشترکان است.