والیبالیست جوان هرمزگانی جواز حضور در رقابتهای جهانی را کسب کرد

رییس هیات والیبال هرمزگان گفت: حبیب ناصری یکی از والیبالیست های جوان این استان به همراه تیم ملی الف والیبال ساحلی زیر ۱۹ سال کشورمان جواز حضور در قابتهای جهانی را کسب کرد.

به گزارش تیلا نیوز، عبدالرئوف بستگانی، اظهار داشت: تیم ملی الف والیبال ساحلی زیر ۱۹ سال کشورمان در مرحله نهایی رقابتهای قهرمانی آسیا با ترکیب ناصری از هرمزگان و مهدی علیزاده به مصاف تیم تایلند ۳ رفت که میزبان این مسابقات بود.

وی افزود: در پایان این دیدار، تیم ملی کشورمان با نتیجه دو بر صفر بازی را به تیم میزبان واگذار کرد و بر سکوی نایب قهرمانی آسیا ایستاد.

بستگانی که به عنوان سرپرست ،تیم ملی کشورمان را در این رقابتها همراهی می کرد، خاطرنشان کرد: ملی‌پوشان تیم الف کشورمان در این رقابتها عملکرد بسیاری خوبی داشت و در مرحله گروهی قزاقستان و مالزی را شکست دادند و به عنوان صدرنشین گروه صعود کردند و در مرحله نخست حذفی نیز برابر سنگاپور یک به پیروزی رسید و در مرحله یک چهارم نهایی موفق به حذف قزاقستان شدند و در مرحله نیمه نهایی نیز برابر تیم چین به پیروزی رسیدند.

رییس هیات والیبال هرمزگان در خصوص ظرفیت ها و استعدادهای استان در این رشته ورزشی، گفت: هرمزگان ظرفیت بسیار بالا و استعدادهای درخشانی در رشته والیبال به ویژه بخش ساحلی دارد و ما همه تلاش خود را برای رشد و توسعه هر چه بیشتر این رشته ورزشی در استان انجام می دهیم. .

چهارمین دوره سابقات قهرمانی والیبال ساحلی زیر ۱۹ سال آسیا از ۱۲ تا ۱۵ خردادماه سال‌جاری در شهر روی‌ات تایلند برگزار شد.

پنج تیم برتر آسیا در مسابقات قهرمانی زیر ۱۹ سال جهان که از ۲۳ تا ۲۷ شهریورماه در شهر ازمیر ترکیه برگزار خواهد شد، حضور خواهند داشت.