ورود تماشاگران به ورزشگاه آزادی در چه صورت ادامه می یابد

معاون بهداشت وزارت بهداشت، با اشاره به مشکلاتی که در ورود تماشاگران به ورزشگاه آزادی به وجود آمد، گفت: اگر قصوری رخ داده باشد، قطعا جلوی ورود تماشاگران را خواهیم گرفت.

به گزارش تیلا نیوز، کمال حیدری، در گفتگو با خبرنگار مهر، به موضوع مجوز بلیت فروشی برای حضور تماشاگران در ورزشگاه‌های فوتبال اشاره کرد و افزود: وزارت بهداشت، برای صدور مجوز بلیت فروشی برای ۳۰ درصد ظرفیت ورزشگاه آزادی، شرایطی را تعیین کرده است که در صورت رعایت آنها، می‌توانند بلیت فروشی کنند.

وی با تاکید بر فروش بلیت به صورت الکترونیکی و غیر حضوری، گفت: در دیدار هفته گذشته در ورزشگاه آزادی، بنا بود که بلیت‌ها به صورت غیر حضوری فروخته شود که متأسفانه مشکلاتی مشاهده شد.

حیدری با عنوان این مطلب که فروش بلیت فقط برای کسانی است که دو هفته از تزریق دوز دوم واکسن کرونا آنها گذشته باشد، افزود: مسئولان ورزشگاه آزادی می‌بایست نسبت به رعایت پروتکل‌ها اعم از اینکه تماشاگران ماسک زده باشند، فاصله گذاری رعایت شده باشد و ورود و خروج تماشاگران نیز کنترل شود.

وی ادامه داد: اگر قرار است ظرفیت حضور تماشاگران افزایش یابد، بایستی شرایط مناسبی را به لحاظ رعایت پروتکل‌ها فراهم کنیم و این در حیطه مسئولیت دوستان در ورزشگاه آزادی است.

معاون بهداشت وزارت بهداشت افزود: باید ببینیم برای دیدارهای بعدی چه شرایطی در ورزشگاه آزادی فراهم خواهد شد و سپس برای تداوم حضور تماشاگران تصمیم بگیریم.

حیدری تاکید کرد: اگر گزارش‌ها از دیدار اول با حضور تماشاگران، نشان بدهد که قصوری صورت گرفته است و دوستان نمی‌توانند حضور تماشاگران با رعایت پروتکل‌ها را کنترل کنند، قطعاً جلوی ورود تماشاگران را خواهیم گرفت. زیرا، سلامت مردم برای ما مهم‌تر از تماشای مسابقات است.