ورود مدعی العموم به موضوع جاماندن بار مسافران پرواز شیراز – بندرعباس

دادستان مرکز استان هرمزگان از بررسی موضوع جاماندن بار مسافران پرواز شیراز - بندرعباس و پیگیری جبران خسارت این افراد خبر داد.

به گزارش تیلا نیوز، دادستان مرکز استان هرمزگان از بررسی موضوع جاماندن بار مسافران پرواز شیراز – بندرعباس و پیگیری جبران خسارت این افراد خبر داد.

مجتبی قهرمانی در این خصوص اظهارداشت: با توجه به بروز مشکلاتی برای مسافران پرواز شیراز – بندرعباس در تاریخ جمعه ۱ مردادماه ۱۴۰۰، دستورات لازم به منظور بررسی علل و عوامل دخیل در این ماجرا به پلیس فرودگاه بندرعباس ابلاغ شده است.

وی همچنین تصریح کرد: با توجه به جا گذاشتن بار مسافران در فرودگاه شیراز توسط عوامل شرکت هواپیمایی بدون اطلاع رسانی و هرگونه توضیحی به مسافران، در راستای اجرای دستورالعمل نظارت و پیگیری حقوق عامه، از پلیس فرودگاه بندرعباس خواسته شد ضمن تذکر جدی به شرکت مربوطه، نسبت به اخذ تعهد از مسئولان این شرکت برای عدم تکرار موارد مشابه، اقدام شود.

دادستان عمومی و انقلاب بندرعباس همچنین تأکید کرد: از شرکت هواپیمایی مورد نظر خواسته شده است ضمن عذرخواهی از مسافران این پرواز، به منظور جبران تمامی خسارات مادی و معنوی آنها، سریعاً اقدام نماید.