وزارت جهادکشاورزی: توزیع سیب‌زمینی با قیمت ۱۰ هزار تومان از فردا

رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت جهادکشاورزی از توزیع سیب زمینی با قیمت ۱۰ هزار تومان از فردا در همه میادین میوه و تره بار خبر داد. وی تصریح کرد: در سامانه بازرگام نیز در حال حاضر سیب زمینی با قیمت ۹۸۰۰ تومان بارگذاری شده است و مردم می‌توانند ثبت سفارش کرده و درب منزل تحویل بگیرند.

ایسنا: رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت جهادکشاورزی از توزیع سیب زمینی با قیمت ۱۰ هزار تومان از فردا در همه میادین میوه و تره بار خبر داد.

علیرضا رضازاده با بیان اینکه با توجه به تقویم سالانه محصولات کشاورزی و وقوع سیل و یخبندان نگرانی‌هایی در خصوص تامین سیب زمینی وجود داشت، گفت: ذخایر سیب زمینی ما فوق العاده است. هدف ۶۰۰ هزار تنی صادرات نیز محقق شده است. اما به دلیل تنظیم بازار و ایجاد آرامش در بازار مصوب شد که امکان و مجوز ورود ۱۰۰ هزار تن سیب زمینی به کشور در صورت نیاز فراهم شود.

وی که در یک برنامه تلویزیونی صحبت می کرد، ادامه داد: همچنین قرار است از فردا در همه میادین میوه و تره بار سیب زمینی با قیمت مصوب ۱۰ هزارتومان توزیع شود.

رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت جهادکشاورزی تصریح کرد: در سامانه بازرگام نیز در حال حاضر سیب زمینی با قیمت ۹۸۰۰ تومان بارگذاری شده است و مردم می‌توانند ثبت سفارش کرده و درب منزل تحویل بگیرند.