وزیر کشور در بندرعباس: بر اساس سند توسعه و پیشرفت هرمزگان یک برنامه پروژه محور در استان طراحی می‌شود

وزیر کشور گفت: بر اساس طرح توسعه و سند پیشرفت استان، سعی خواهد شد که یک برنامه پروژه محور در داخل استان طراحی شود که رفع کلیه کاستی های استان را مورد توجه قرار دهد.

به گزارش تیلا نیوز به نقل از ایسنا، احمد وحیدی، وزیر کشور که به منظور تکریم و معارفه استاندار هرمزگان، صبح امروز (۱۹ مهرماه)وارد این استان شد، در بدو ورود به فرودگاه بین المللی بندرعباس در گفتگو با خبرنگاران با ابراز خشنودی از توفیق حضور در خدمت مردم شریف استان هرمزگان و زیارت شهدای گمنام آرمیده در بندرعباس، ابراز امیدواری کرد، در جلسه شورای اداری استان ضمن تکریم استاندار پیشین و معرفی استاندار جدید، از نقطه نظرات و دیدگاه های ارزشمند صاحبنظران ونمایندگان مردم بهره مند شویم.

وزیر کشور در پاسخ به پرسشی در خصوص ارزیابی وی از روند ادامه حرکت توسعه استان گفت: ان‌شاءالله بر اساس طرح توسعه و سند پیشرفت استان، سعی خواهد شد که یک برنامه پروژه محور در داخل استان طراحی شود که رفع کلیه کاستی های استان را مورد توجه قرار دهد.

وی افزود: البته تاکنون تلاش های بسیار زیادی صورت گرفته است و استاندار فعلی هم بسیار تلاش کردند و کارهای جدید در ادامه تلاش های گذشته خواهد بود.

وزیر کشور خاطر نشان کرد: استان هرمزگان هم ظرفیت های بسیار زیادی دارد و هم مسائل و کاستی های زیادی در ابعاد مختلف کشاورزی، صنعت، تجارت و محیط زیست دارد که ان‌شاءالله بدان پرداخته خواهد شد.