پیام تبریک مدیرعامل ایزوایکو به مناسبت هفته وحدت

مدیرعامل و نائب رئیس هیأت مدیره مجتمع کشتی سازی و صنایع فراساحل ایران (ایزوایکو) با ارسال پیامی، فرارسیدن هفته وحدت را تبریک گفت.

مدیرعامل و نائب رئیس هیأت مدیره مجتمع کشتی سازی و صنایع فراساحل ایران (ایزوایکو) با ارسال پیامی فرارسیدن هفته وحدت، سالروز ولادت با سعادت حضرت محمد مصطفی (صلی الله علیه و آله وسلم) و امام جعفر صادق(علیه السلام) را تبریک گفت.

به گزارش تیلا نیوز؛ در متن پیام دکتر سلمان ضربی، چنین آمده است؛

«بسم الله الرحمن الرحیم»

«إِنَّمَا الْمُؤْمِنُونَ إِخْوَةٌ فَأَصْلِحُوا بَیْنَ أَخَوَیْکُمْ وَ اتَّقُوا اللهَ لَعَلَّکُمْ تُرْحَمُونَ»
«مؤمنان برادر یکدیگرند؛ پس بین دو برادر خود صلح و آشتی برقرار سازید و تقوای الهی پیشه کنید، تا مشمول رحمت او شوید» (حجرات آیه۱۰)

سالروز ولادت رسول رحمت، خاتم پیامبران، پیام آور توحید، عزت و سعادت بشر، حضرت ختمی مرتبت محمد مصطفی (ص)، میلاد مسعود امام جعفر صادق (ع) و هفته وحدت را به عموم مردم ایران به ویژه مردم غیور هرمزگان به عنوان الگوی واقعی وحدت ادیان و مذاهب در پهنه ایران صمیمانه تبریک و تهنیت می‌گویم.

حضرت محمد مصطفی (ص) با طلوع پر برکت خود جهان هستی را معنایی دگر بخشید و مردم مظلوم و آزاده سراسر گیتی را از انوار ملکوتی اسلام، دین رحمت و شفقت، صلح و عدالت و الهام دهنده و روشنایی بخش بهره‌مند ساخت. هفته وحدت بی تردید نماد و پیام صلح و دوستی برای پیروان راستین و حقیقی دین و مکتب انسان ساز اسلام است. یکی از برکات ولادت با سعادت آفتاب حقیقت و طریقت حضرت نبی اکرم (ص) و ستاره امامت و هدایت حضرت امام صادق (ع) نامگذاری هفته اتحاد و همبستگی در میان جهان اسلام است.

هرمزگان نیز مفتخر است به عنوان یکی از الگوهای واقعی وحدت اقوام و ادیان، انسجام و همدلی را برای توسعه بکار گیرد و امروز جای جای این دیار سرافراز که با خون شهدایی از ادیان و مذاهب مختلف جاودانه شده، نمادی از برادری و احترام متقابل است. تردیدی نیست که هر توفیقی در سایه اتحاد و همدلی تحقق می یابد.

امید است توفیق آن را داشته باشیم از الطاف بیکران این ایام مبارک که سراسر شادی و سرور، امید و ایمان است به نحو شایسته‌ای بهره‌مند شده و بتوانیم بیش از پیش در جهت وحدت و همبستگی گام برداریم.