پیکر ۳ شهید گمنام صبح امروز در بندرعباس تشییع شد

پیکر مطهر سه شهید گمنام صبح امروز بر روی دستان مردم انقلابی و شهیدپرور شهر بندرعباس تشییع شد.

به گزارش تیلا نیوز به نقل از فارس، پیکر مطهر سه شهید گمنام صبح امروز بر روی دستان مردم انقلابی و شهیدپرور شهر بندرعباس تشییع شد.

آیین تشییع پیکر مطهر این سه شهید گمنام صبح امروز پنجشنبه ۱۶ دی‌ماه۱۴۰۰ ساعت ۱۰ صبح از پارک شهید دباغیان تا مسجد جامع بندرعباس بر روی شانه‌های ملت شهیدپرور، یادگاران ۸ سال دفاع مقدس و هم‌رزمان این شهدا برگزار شد.

پیکر مطهر این سه شهید گمنام صبح روز یکشنبه ۱۲ دی‌ماه ۱۴۰۰ از طریق فرودگاه بین‌المللی شهدای پرواز ۶۵۵ بندرعباس وارد هرمزگان شد.

پیکرهای مطهر این شهیدان دفاع مقدس هم‌زمان با ایام فاطمیه(س) در قالب کاروان‌های شهدا در مناطق مختلف هرمزگان تشییع شد و مردم این استان با آرمان‌های شهدای خویش پیمان دوباره بستند.

پیکر دو شهید گمنام، ۲۱ساله و ۲۴ساله از منطقه عملیاتی شرق دجله مربوط به عملیات بدر و یک شهید گمنام ۱۷ساله از منطقه عملیاتی شلمچه در عملیات کربلای ۵ تفحص شده است.

طبق برنامه‌های از پیش اعلام شده؛ روز شنبه ۱۸ دی‌ماه ساعت ۱۴، تدفین شهدای گمنام در دانشکده شهید کرانی بندرعباس برگزار می‌شود.

اکنون ۱۹۲ شهید گمنام دفاع مقدس در نقاط مختلف استان هرمزگان تدفین شده‌اند که با حضور پیکر این ۳ شهید در ایام فاطمیه(س) دی‌ماه ۱۴۰۰، مجموع شهدای گمنام تدفین شده در این استان به ۱۹۵ شهید افزوده می‌شود.