پیگیری راه‌اندازی سریع‌تر بیمارستان ارتش در بندرعباس/ تأمین آب و برق و کمک ۵ میلیاردی

در نشست استاندار هرمزگان با پیمانکار،مشاور و مسوول پروژه بیمارستان نیروی دریایی ارتش مصوب شد که تامین آب و برق و کمک ۵میلیارد تومانی استان به بیمارستان ارتش در بندرعباس صورت گیرد.

به گزارش تیلا نیوز به نقل از خبرگزاری فارس، فریدون همتی استاندار هرمزگان ساعاتی پیش پس از بازدید از بیمارستان در حال احداث نیروی دریایی ارتش در بندرعباس جلسه ای با پیمانکار، مشاور و مسوول این پروژه برگزار کرد و مشکلات و موانع آن را مورد بررسی قرار داد.

در این نشست با دستور ویژه استاندار مقرر شد با قید فوریت شرکت آب و توزیع برق استان نسبت به تامین نیرو اقدام کنند تا نصب تجهیزات و تاسیسات با سرعت انجام شود.

در این راستا با حمایت استانداری ۵ میلیارد تومان برای تامین انرژی مورد نیاز بیمارستان از محل اعتبارات استان اختصاص می یابد تا زودتر از موعد مقرر برای درمان بیماران کووید مورد استفاده قرار گیرد.

همتی همچنین در تماس تلفنی با امیردریادار حسین قهرمانی، معاون فنی و مهندسی و پدافند غیرعامل نیروی دریایی ارتش گزارشی از وضعیت بیمارستان را ارائه و خواستار تسریع در تکمیل آن شد.

امیر دریادار قهرمانی نیز وعده داد به صورت شبانه روزی کنترل و نظارت لازم را بر اجرای بیمارستان ارتش تا زمان بهره برداری انجام دهد.

به گزارش فارس، پر شدن ظرفیت بیمارستان‌های مختلف هرمزگان موجب شده تا علاوه بر راه اندازی بیمارستان صحرایی، تلاش‌های ویژه‌ای برای راه‌اندازی بیمارستان‌های نیمه تمام استان نیز در جریان باشد.