کرونا در کدام مناطق هرمزگان شیوع بیشتری دارد؟

روند شیوع بیماری کرونا در میناب، جاسک و رودان افزایش شدیدی دارد و در بندرلنگه نیز پس از کاهش مختصر دوباره روند افزایشی آغاز شده است.

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی استان هرمزگان گفت: روند شیوع بیماری کرونا در میناب، جاسک و رودان افزایش شدیدی دارد و در بندرلنگه نیز پس از کاهش مختصر دوباره روند افزایشی آغاز شده است.

به گزارش تیلا نیوز، دکتر فاطمه نوروزیان در گفت و گو با ایسنا، افزود: در ششمین روز از خردادماه، با جان باختن سه بیمار مبتلا به کرونا در هرمزگان، شمار کل جان باختگان این بیماری در استان به هزار و ۲۵۹ نفر رسید.

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان با اشاره به اینکه امروز نیز ۱۲۴ بیمار مبتلا به کرونا در بیمارستان‌های استان بستری شدند و اکنون در مجموع ۵۱۴ نفر در بیمارستان‌های استان تحت مراقبتند، اظهار کرد: از مجموع بستری ها، ۷۶ نفر در بخش مراقبت‌های ویژه (آی. سی. یو) بستری هستند و حال ۱۴ نفر از آن‌ها وخیم است.

وی اضافه کرد: روند شیوع بیماری کرونا در میناب، جاسک و رودان افزایش شدیدی دارد و در بندرلنگه نیز پس از کاهش مختصر دوباره روند افزایشی آغاز شده است.

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان با بیان اینکه در دیگر شهرستان‌ها نیز روند شیوع کرونا افزایشی، ولی با سرعت کندتری است، تصریح کرد: محلات سورو، شهرک پیامبر اعظم، تپه الله اکبر، الهیه و کوی ملت در بندرعباس روند افزایشی بیشتری نسبت به دیگر مناطق این شهر در حوزه شیوع کرونا دارند.