در آستانه بازگشایی مدارس؛

گام ارزشمند شهرداری حاجی آباد در اجرای طرح “استقبال از مهر”

شهر حاجی آباد برای استقبال از سال تحصیلی جدید آماده می شود.

به گزارش تیلا نیوز، شهردار حاجی آباد از اجرای طرح “استقبال از مهر” در آستانه شروع سال تحصیلی جدید خبر داد.

محمود معصومی، آغاز سال تحصیلی جدید و شروع مهرماه را تجلی علم آموزی، بالندگی کودکان، نوجوانان و جوانان دانست و گفت: برنامه ریزی برای حضور با نشاط دانش آموزان و معلمان و اساتید در آغاز سال تحصیلی جدید امری خطیر بوده و نقش حائز اهمیتی دارد.

وی عنوان کرد: طرح استقبال از مهر به همت نیروهای خدمات شهری از اول شهریور ماه آغاز شده و تا اول مهرماه ادامه خواهد یافت که این طرح شامل رنگ آمیزی و خط کشی محل عبور عابر پیاده در جلوی مدارس، نصب سرعت گیر، هرس درختان و بهسازی پیاده روها، توزیع سطل های زباله و محوطه سازی و کمک به بهبود فضای ورزشی مدارس است.

شهردار حاجی آباد هدف از اجرای این طرح را ارتقاء سطح خدمات و امکانات مورد نیاز فضاهای آموزشی، تقویت مشارکت مجموعه شهرداری با مراکز آموزشی، باز پیرایی فضای سبز و بهسازی و زیباسازی محیط های داخلی و پیرامون مراکز آموزشی دانست.

معصومی افزود: باید با تلاش مضاعف، نشاط مهر را به دانش آموزان و شهروندان هدیه کنیم و زیباسازی منظر شهری و نظافت شهر در آستانه سال جدید تحصیلی، بطور ویژه در دستور کار شهرداری حاجی آباد قرار گرفته است و ان شاالله در روز اول مهر، دانش آموزان تغییرات در سطح شهر را احساس و با شور و شعف راهی مدرسه خواهند شد.