۱۲ پروژه شهرداری بندرعباس رونمایی و افتتاح شد/ المان فانوس دریایی در پارک ساحلی صدف به زودی کلنگ زنی خواهد شد

۱۲ پروژه شهرداری بندرعباس با حضور مهدی دوستی استاندار، احمد مرادی نماینده مردم هرمزگان در مجلس و فاطمه جراره رییس شورای شهر بندرعباس، افتتاح و مورد بهره‌برداری قرار گرفت.

به گزارش تیلا نیوز، ۱۲ پروژه حوزه شهرداری این شهر با ارزش ۷۲۰ میلیارد ریال با حضور مهدی دوستی استاندار هرمزگان، احمد مرادی نماینده مردم، رییس و اعضای شورای شهر و دیگر مسؤولان محلی افتتاح و مورد بهره‌برداری قرار گرفت.

ابتدا تمثال سردار شهید سلیمانی و پروفسور خشنود در دو نقطه شهر بندرعباس با اعتبار ۴.۵ میلیارد ریال رونمایی شد.

بلوار معراج شهر بندرعباس در مجاورت با هتل هما نیز با اعتبار ۶۰ میلیارد ریال و پارک بانوان جهان آرا با اعتبار ۴.۵ میلیارد ریال و بوستان ساحلی صدف با اعتبار ۲۵۰ میلیارد ریال نیز از دیگر پروژه‌های شاخصی بودند که مورد بهره‌برداری قرار گرفتند.

مهدی نوبانی، شهردار بندرعباس در حاشیه افتتاح این پروژه‌ها اظهار کرد: بزودی در کنار پارک ساحلی صدف، کلنگ‌زنی المان فانوس دریایی انجام خواهد شد، که طراحی آن در مراحل پایانی قرار دارد.

وی عنوان کرد: بوستان ساحلی صدف با فضای سبز مناسبی تدارک دیده شده و درختان کاشته شده در آن نیز مثمر و سایه دار هستند.

نوبانی بابیان این که ایجاد پارک کودکان، زمین والیبال ساحلی، استفاده از آسفالت رنگی برای پیاده روی و دوچرخه سواری نیز در این پارک انجام شده است، تصریح کرد: برنامه داریم تا ساحل پشت شهر را تا بندر شهید حقانی برای پیاده روی و استفاده معلولان مهیا کنیم و بزودی دستگاه ساحل روب نیز خریداری و مورد استفاده قرار خواهد گرفت.