در هفتمین روز ازهفته دولت؛

۳ مدرسه در شهرستان میناب افتتاح شد

با حضور فرماندار ویژه میناب در هفتمین روز از هفته دولت ۳ مدرسه در شهرستان میناب افتتاح شد.

به گزارش تیلا نیوز، همزمان با هفته دولت و گرامیداشت یاد و خاطر شهیدان رجایی و باهنر با حضور سیدفخرالدین هاشمی مدیر کل نوسازی مدارس استان، سلحشور معاون استاندار و فرماندار ویژه میناب، حامدی مدیر آموزش و پرورش شهرستان میناب، خیرین و جمعی از مسولین مدرسه ۹ کلاسه امیرکبیر گوربند در شهرستان میناب به بهره برداری رسید.

هاشمی در این آیین ضمن تبریک فرارسیدن هفته دولت اظهار کرد: مدرسه ۹ کلاسه امیرکبیر گوربند با زیربنای ۶۰۵ مترمربع وبا اعتباری بالغ بر ۱۰۰ میلیارد ریال در شهرستان میناب به بهره برداری رسید.

وی همچنین با اشاره به اینکه این مدرسه با مشارکت خیر واداره کل نوسازی مدارس احداث شده است، ابراز داشت: ۲۴ میلیارد ریال توسط خیر برای این فضای آموزشی هزینه شده است.

مدیر کل نوسازی مدارس استان هرمزگان خاطرنشان ساخت: در شهرستان میناب تعداد ۲۴ پروژه فضای آموزشی در قالب ۱۰۰ کلاس درس با زیربنای ۱۰ هزار و ۱۶۱ مترمربع و با اعتباری بالغ بر ۱۲۸ میلیارد تومان در هفته دولت و مهرماه سال جاری افتتاح می شود.

🔹مدرسه ۶ کلاسه برکت گرازوئیه در میناب افتتاح شد

هاشمی در این آیین ضمن تبریک فرارسیدن هفته دولت اظهار کرد: مدرسه ۶ کلاسه برکت گرازوئیه با زیربنای ۴۰۸ مترمربع وبا اعتباری بالغ بر ۶۰ میلیارد ریال در شهرستان میناب به بهره برداری رسید. این مدرسه با مشارکت بنیاد برکت واداره کل نوسازی مدارس احداث شده است.

مدیر کل نوسازی مدارس استان هرمزگان خاطرنشان ساخت: در شهرستان میناب تعداد ۲۴ پروژه فضای آموزشی در قالب ۱۰۰ کلاس درس با زیربنای ۱۰ هزار و ۱۶۱ مترمربع و با اعتباری بالغ بر ۱۲۸ میلیارد تومان در هفته دولت و مهرماه سال جاری افتتاح می شود.

به گفته وی، بنیاد برکت وابسته به ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) تعداد ۱۰۳پ روژه درقالب ۶۸۴ کلاس با اعتباری بالغ بر ۶۵ میلیاردتومان به صورت مشارکتی را در این استان تقبل کرده است.

🔹مدرسه ۳ کلاسه برکت شهیدرضایی چهکار در میناب افتتاح شد

هاشمی در این آیین ضمن تبریک فرارسیدن هفته دولت اظهار کرد: مدرسه ۳کلاسه برکت شهیدرضایی چهکار با زیربنای ۱۴۳ مترمربع وبا اعتباری بالغ بر یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان درشهرستان میناب به بهره برداری رسید.

وی تصریح کرد: این مدرسه با مشارکت بنیاد برکت واداره کل نوسازی مدارس احداث شده است.

گفتنی است؛ اداره کل نوسازی مدارس استان هرمزگان ۱۲۴پ روژه فضای آموزشی در قالب ۵۱۵ کلاس درس با زیربنای ۵۶ هزار و ۶۶۰ مترمربع و با اعتباری بالغ بر ۵۹۰ میلیارد تومان در مناطق مختلف استان هرمزگان در آستانه آغاز سال تحصیلی جدید و همزمان با هفته دولت به دانش آموزان این مرزو بوم تقدیم خواهد کرد.