معاون پژوهش برنامه ریزی و توسعه منابع آموزش و پرورش هرمزگان خبر داد:

تجهیز مدارس حاشیه شهر بندرعباس با اعتباری افزون بر ۱۵ میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان

معاون پژوهش، برنامه ریزی و توسعه منابع آموزش و پرورش هرمزگان، از تجهیز مدارس حاشیه شهر بندرعباس به سیستم سرمایشی، اقلام ورزشی و دیگر لوازم مورد نیاز خبر داد.

به گزارش تیلا نیوز، حسن جراره در جمع اعضای کارگروه اجرای طرح جامع کنترل و کاهش آسیب های اجتماعی اظهار کرد: این کارگروه با موضوع نحوه هزینه کرد اعتبارات ابلاغی وزارت کشور در راستای اجرای طرح جامع کنترل آسیب های اجتماعی برگزار و تصمیمات مهمی اتخاذ شد.

وی افزود: از جمله موارد قابل پیگیری در این طرح، خرید تجهیزات هنرستان هاست که طی بررسی های لازم، جامعه هدف شناسایی و طبق دستورالعمل و بنا به اولویت بندی، با اعتبار ۶ میلیارد تومان، این اقلام خریداری و در حال تخصیص است.

رییس کارگروه اجرای طرح جامع کنترل و کاهش آسیب های اجتماعی، «تأمین تجهیزات ورزشی مدارس حاشیه شهر بندرعباس» را از دیگر موارد مهم مطرح شده در کارگروه عنوان کرد و خاطرنشان ساخت: طی بررسی های کارشناسی و میدانی، مدارس حاشیه شهر بندرعباس که در لیست اولویت خرید و تعمیر تجهیزات هستند، طبق برنامه و با اعتباری بالغ بر ۳ میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان به تجهیزات ورزشی و مبلغ ۵ میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان نیز به تعمیرات و تجهیزات مورد نیاز مجهز خواهند شد.