مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب هرمزگان خبر داد؛

افزایش ظرفیت مخازن آب در منطقه زلزله‌زده هرمزگان به ۱۰۰ هزار لیتر

مدیرعامل آب و فاضلاب هرمزگان از افزایش ظرفیت مخازن آب منطقه زلزله‌زده هرمزگان با ورود ۱۰ مخزن ثابت جدید در چهارمین روز پس از زلزله به ۱۰۰ هزار لیتر خبر داد.

به گزارش تیلا نیوز، عبدالحمید حمزه‌پور اظهار داشت: خدمات‌رسانی آبفا تا زمان پایداری شرایط در مناطق زلزله زده ادامه خواهد داشت.

وی افزود: آبرسانی از طریق شبکه توزیع روستاهای زلزله زده در حال انجام است و اکیپ اتفاقات آبفا نیز در روستاهای زلزله زده مستقر شده‌اند تا روند خدمات‌رسانی با سرعت انجام شود.

مدیرعامل آب و فاضلاب هرمزگان با اشاره به اینکه در روز دوم بعد از زلزله ۱۰ مخزن ذخیره ثابت در نقاط مختلف روستاها نصب شده بود، گفت: با هدف تسهیل در دسترسی مشترکین و همچنین امدادگران به آب آشامیدنی، ۱۰ مخزن ثابت جدید نیز در چهارمین روز پس از زلزله با ظرفیت ۵۰ هزار لیتر در نقاط مختلف روستاها نصب شد تا ظرفیت مخازن نصب شده در این مناطق به ۱۰۰ هزار لیتر برسد.

حمزه‌پور تصریح کرد: با راه‌اندازی سرویس‌ای بهداشتی در نقاط مختلف روستاهای زلزله زده، شرکت آب و فاضلاب هرمزگان با ارسال لوله و اتصالات جدید اقدام به تامین آب سرویس‌های احداث شده کرد.

وی ادامه داد: با هدف تسریع در انجام کارها دو اکیپ جدید نیز به رفع اتفاقات اضافه شدند که امیدواریم روند نصب شیرآلات و لوله‌گذاری در کمترین زمان ممکن انجام شود.

مدیرعامل آب و فاضلاب هرمزگان اضافه کرد: خدمات‌رسانی در مناطق زلزله زده همچنان ادامه خواهد داشت و اکیپ اتفاقات تا زمان پایداری کامل آب در کنار مردم می‌ماند.

حمزه‌پور خاطرنشان کرد: آبرسانی سیار نیز در مناطق زلزله زده بوسیله چهار تانکر در حال انجام است تا نیاز آبی مردم با کمترین دغدغه مرتفع شود.