عضو مجمع نمایندگان هرمزگان در مجلس: ضرورت حمایت یکی از بنگاه های اقتصادی هرمزگان از تیم فوتسال بانوان رودان

عضو مجمع نمایندگان هرمزگان در مجلس شورای اسلامی گفت: امیدوارم با ورود جدی استاندار و همراهی مجمع نمایندگان به مشکل تیم فوتسال بانوان رودان و ضرورت حمایت یکی از بنگاه های اقتصادی هرمزگان از این تیم شاهد رفع مشکل همیشگی بانوان مستعد فوتسالیست باشیم.

به گزارش تیلا نیوز، احمد مرادی در گفت و گو با ایسنا، افزود: پس از اطلاع از وضعیت تیم فوتسال هیات فوتبال رودان و مشکل مالی جهت حضور در مسابقات لیگ برتر کشور این موضوع را از طریق هیات فوتبال استان هرمزگان و شرکت صنایع پشتیبان پیگیری کردم.

وی با بیان اینکه طبق گفته هیأت فوتبال هرمزگان این تیمه در مرحله اول نیاز مبرم به واریز ورودیه مسابقات دارد، خاطرنشان کرد: خوشبختانه با نگاه مناسب استاندار هرمزگان به ورزش و نیروهای مستعد شهرستان ها، این ورودی قرار است از طریق شرکت فرهنگی ورزشی صنایع پشتیبان هرمزگان و تلاش های دکتر باقری نیز انجام شود.

این نماینده مجلس با اشاره به اینکه دغدغه های سرمربی تیم فوتسال بانوان رودان قابل تأمل است، خاطرنشان کرد: در این گفت و گو مشکلات تیم و نیاز مالی آن برای شروع فصل جدید عنوان شد و با تلاش های استاندار هرمزگان و همراهی و پشتیبانی مجمع نمایندگان هرمزگان در مجلس چاره ای برای حل مشکل اساسی این تیم در نظر گرفته شود تا بدون دغدغه راهی مسابقات شوند.

وی در پایان با اشاره به اینکه ضرورت دارد استاندار هرمزگان به این موضوع ورود و یکی از بنگاه های اقتصادی هرمزگان حمایت از این تیم را برعهده بگیرد، گفت: هرمزگان مهد استعدادهاست و اینچنین ورزشکارانی مایه افتخار هرمزگان هستند و مسئولان باید تمامی تلاش خود را برای پرورش این استعدادها از خود نشان دهند.