زمان دور دوم مزایده خودروهای خارجی اعلام شد/ ۵۶۶ خودرو خارجی به مزایده گذاشته می شود

مزایده فوق العاده شماره ۵۶۶ خودروهای خارجی از طریق سامانه مزایده الکترونیک دولت برگزار می شود.

به گزارش خبرگزاری موج به نقل از سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی، سعید غلامی باغی معاون بهره برداری و فروش اموال منقول سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی، اظهار داشت: بر اساس دستورات قضائی و پس از برگزاری مزایده ۵۶۵ خودروهای خارجی که قریب به ۱۰۰۰ دستگاه خودروی سواری خارجی رسوبی موجود در انبارهای کشور به فروش رسید، سازمان جمع آوری وفروش اموال تملیکی در نظر دارد باقی مانده خودروهای خارجی رسوبی را با بهره‌گیری از سامانه مزایده الکترونیک دولت (ستاد) به صورت اینترنتی به فروش برساند.

معاون بهره برداری و فروش اموال منقول سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی با توضیح اینکه متقاضیان می‌توانند از ساعت ۸ روز سه شنبه مورخ ۲۶ مهر ۱۴۰۱ لغایت ساعت ۲۴ روز یکشنبه مورخ اول آبان ۱۴۰۱ برای دریافت اطلاعات فهرست خودروها، شرایط مزایده و ارائه پیشنهاد به وبگاه مزایده الکترونیک به نشانی eauc.setadiran.ir مراجعه نمایند، گفت: شرکت کنندگان در مزایده باید برای ثبت نام و دریافت گواهی امضا الکترونیک (توکن) به دفاتر ثبت اسناد رسمی در سراسر کشور مراجعه نمایند.

غلامی افزود: برگزاری مزایده صرفاً از طریق سامانه مزایده الکترونیک دولت به آدرس فوق بوده و ارائه پیشنهاد قیمت نیز از این طریق انجام می‌شود، لذا تمامی شرکت کنندگان در مزایده می‌توانند از ۲۶ مهرماه به نشانی eauc.setadiran.ir مراجعه و با استفاده از امضا الکترونیک، نسبت به ثبت پیشنهاد اقدام نمایند.

معاون بهره برداری و فروش اموال منقول سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی در ادامه جزئیات دیگری از این مزایده الکترونیکی فوق العاده را بیان کرد و گفت: ثبت پشنهاد قیمت در سامانه مذکور حداکثر تا ساعت ۲۴ روز یکشنبه اول آبان ماه امکان پذیر است. داشتن کد ملی برای اشخاص حقیقی و کد اقتصادی برای اشخاص حقوقی به همراه شماره حساب قابل استفاده از طریق اینترنت جهت متقاضیان شرکت در مزایده الزامی است.

وی در خصوص بازدید از خودروها هم خاطرنشان کرد: بازدید از خودروهای مطرح شده، در تمامی ایام هفته حتی روزهای تعطیل در بازه زمانی تعیین شده (۲۶ مهر تا اول آبان ۱۴۰۱) از ساعت ۸ الی ۱۹ امکانپذیر است که پیشنهاد می‌شود با توجه به تنوع خودروهای مطرح در مزایده، قبل از ارائه پیشنهاد از خودروها بازدید به عمل آید.

غلامی زمان رمزگشایی مزایده فوق العاده ۵۶۶ خوروهای خارجی را سوم آبان اعلام کرد و افزود: پیشنهادهای ثبت شده در سامانه مزایده الکترونیک رأس ساعت ۱۲ روز سه شنبه سوم آبانماه در محل سازمان مرکزی، رمزگشایی و در همان روز نیز برندگان مزایده اعلام می‌شوند.

وی در پایان تصریح کرد: متقاضیان می‌توانند به منظور دریافت اطلاعات بیشتر برای شرکت در مزایده الکترونیک فوق العاده ۵۶۶ و رؤیت شماره تلفن و آدرس مدیریت‌های استانی به نشانی www.tamliki.ir مراجعه نمایند و در صورت تمایل به ارائه انتقاد، پیشنهاد و یا شکایت با سیستم ارتباط گویای سازمان به شماره تلفن ۲۷۶۵۲۱۹۸-۰۲۱ تماس حاصل نمایند.