جزیره فوتبال با رویکرد میزبانی از هواداران فوتبال پیگیری می شود

مدیرعامل موسسه جشنواره‌ها و مناسبت‌های کیش گفت: رویکرد این جزیره در مسابقات جام جهانی قطر برگزاری یک رویداد بزرگ فرهنگی و ورزشی با محوریت جزیره فوتبال برای میزبانی از هوادران جام جهانی است.

به گزارش تیلا نیوز به نقل از ایرنا، محسن قریب روز پنجشنبه در خصوص برنامه ریزی‌های لازم برای برقراری مسیرهای هوایی و دریایی هواداران مسابقات جام جهانی که قصد سفر از کیش به قطر را دارند، اظهار کرد: رویکرد کیش در مسابقات جام جهانی قطر برگزاری یک رویداد بزرگ فرهنگی و ورزشی با محوریت جزیره فوتبال است.

وی افزود: جزیره کیش میزبان هواداران تیم ملی فوتبال ایران با برگزاری رویدادهای مختلف ورزشی و فرهنگی خواهد بود.
قریب توضیح داد: جزیره کیش با آغاز رویداد ۲۰۲۲ قطر به عنوان کانون هواداران تیم ملی ایران نقش آفرینی خواهد کرد و تعداد زیادی از متقاضیان سفر به کیش در این رویداد مهم ورزشی مسافرانی از اقصی نقاط کشور به ویژه ایرانیان مقیم خارج از کشور هستند.

مدیرعامل موسسه جشنواره‌ها و مناسبت‌های کیش، تاکید کرد: رویکردی برای گردشگران خارجی حاضر در این دیدارها وجود ندارد مگر کسانی که تمایل داشته باشند کیش را به عنوان محل اقامت خود انتخاب کنند.

قریب با اشاره به میزبانی کیش به عنوان محل خانواده‌های فوتبالی، خاطر نشان کرد: این منطقه میزبان شایسته گردشگران داخلی خواهد بود و از این رو اتباع خارجی نیز به خاطر اقامت ارزان در کیش قصد سفر به این جزیره را دارند.