هواپیمای یزد ـ مشهد دچار نقص فنی شد

نقص فنی هواپیمای یزد ـ مشهد، ۱۰ مسافر را به اورژانس کشاند.

مدیرکل فرودگاه‌های استان یزد در گفتگو با خبرگزاری صدا و سیما مرکز یزد درباره این حادثه گفت: این هواپیما در ساعت ۱۶:۳۵ دقیقه از فرودگاه یزد به مقصد مشهد پرواز کرد که دقایقی پس از پرواز از ناحیه موتور دچار نقص فنی شد.

عباس محمدی با اشاره به بازگشت هواپیما به فرودگاه یزد افزود: موتور این هواپیما از کار افتاده و بر این اساس ساعت ۲۱:۱۰ دقیقه پرواز جایگزین در فرودگاه یزد به زمین نشست تا مسافران را به مقصد مشهد اعزام کند.

وی ادامه داد: هواپیمایی هم که قرار بود از تهران به یزد بیاید، تا رفع مشکل فرودگاه یزد در اصفهان به زمین نشست و هم اکنون در فرودگاه یزد نشسته است.

مدیر روابط عمومی سازمان اورژانس استان هم اظهار داشت: شامگاه امروز، نقص فنی در هواپیمای یزد ـ مشهد و فرود اضطراری، کار ۱۰ نفر از مسافران این پرواز را به پایگاه اورژانس ۱۱۵ فرودگاه شهید صدوقی یزد کشاند.

سید حسین طباطبایی ادامه داد: مددجویان به دلیل ترس از حادثه بوجود آمده به پایگاه اورژانس ۱۱۵ مستقر در فرودگاه مراجعه کردند.

وی تصریح کرد: حال همه مسافران این پرواز خوب است و همگی این ۱۰ نفر به صورت سرپایی پس از دریافت خدمات فوریت‌های پزشکی و توصیه‌های لازم مرخص شدند.