بهسازی بیش از ۳۴ هزار متر مربع از معابر اصلی منطقه یک شهرداری بندرعباس

مدیر منطقه یک شهرداری بندرعباس گفت : از دغدغه های اصلی مجموعه منطقه یک شهرداری بندرعباس ساماندهی معابر با انجام اقداماتی نظیر لکه گیری و روکش آسفالت ، پیاده رو سازی و اصلاح هندسی است.

به گزارش تیلا نیوز، رحمت الله دهقانی با تاکید بر نقش ساماندهی معابر در بهبود سیما ، زیست شهری و تسهیل در تردد شهروندان گفت : ۳۴ هزار متر مربع اجرای آسفالت در شهرک توحید و سنگ کن غربی با همکاری اداره کل راه و شهرسازی و ۵۰۰ متر مربع لکه گیری و ترمیم نوار حفاری از ابتدای آبان ماه در بلوار ساحلی و بلوار امام خمینی(ره) توسط شهرداری منطقه یک انجام شده است.

وی با بیان اینکه اجرای طرح های اصلاح هندسی و ترافیکی می تواند کارکرد مهمی در عبور و مرور شهری و بهبود در عبور و مرور داشته باشد به برخی از این طرحهای اجرا شده اشاره کرد و افزود: ورودی داروپخش، شهدای محیط بان، تقاطع خیابان گلشن و بلوار گاز، تقاطع مهرگان و دانشگاه، تقاطع شهرک توحید و بلوار مهرگان انجام شده است.

مدیر منطقه یک همچنین اظهار داشت : بهسازی و مناسب سازی پیاده روها ویژه معلولین واقع در شهرک سجادیه ، چهار راه گفتگو تمدنها و مسجد مهرگان توسط این شهرداری اجرا شده است.