والیبال ساحلی مردان آسیا؛ چهره ۱۶ تیم صعود کننده به مرحله حذفی مشخص شد

مرحله گروهی مسابقات والیبال ساحلی مردان آسیا در بندرعباس با برگزاری ۱۳ دیدار به پایان رسید.

به گزارش تیلا نیوز به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، در روز سوم مرحله گروهی مسابقات والیبال ساحلی آسیا به میزبانی بندرعباس امروز ۱۳ دیدار برگزار و چهره ۱۶ تیم صعود کننده به مرحله یک هشتم نهایی مشخص شد.

در پایان بازی‌های مرحله گروهی تیم‌های ایران یک ، ایران دو، ایران سه، استرالیا یک، استرالیا دو، استرالیا سه، قطر یک، قطر سه، چین یک، چین سه، تایلند دو، تایلند سه، قزاقستان یک، قزاقستان سه، عمان یک و اندونزی یک جواز حضور در مرحله یک هشتم نهایی را کسب کردند.

قرعه کشی مرحله یک هشتم نهایی مسابقات والیبال ساحلی قهرمانی مردان آسیا امشب در هتل خلیج فارس محل اسکان تیم‌ها برگزار می‌شود و دیدار‌های این مرحله صبح فردا با هشت مسابقه در سواحل خلیج همیشه فارس پیگیری خواهد شد.

نتایج کامل بازی‌های روز پایانی مرحله گروهی:

ایران سه (سینا شوکتی – عباس پورعسگری) ۲ – هند (نارش تامپرا و کریشنا راجو مودونوری) صفر (۲۱ بر ۱۱ و ۲۱ بر ۱۰)

استرالیا سه (توماس هاجز – زاکری شوبرت) ۲ – ژاپن یک (یوشومی هاسه گاوا و ماساتو کروساکا) صفر (۲۱ بر ۱۳ و ۲۱ بر ۱۲)

استرالیا یک (کریستفر مکیو – پائول برنت) ۲ – اندونزی یک (محمد اشفیا – کاندرا رچماوان) صفر (۲۱ بر ۱۹ و ۲۱ بر ۱۷)

استرالیا دو (مارک نیکولای دیس – ایزاک کراچر) ۲ – عمان دو (احمد الحسنی – هیثام الشریکی) صفر (۲۱ بر ۱۲ و ۲۱ بر ۱۹)

قطر یک (شریف یونس – احمد تیجان) ۲ – تایلند سه (دانوینیت کئوسای – اینتوچ تکاکیوورا کول) صفر (۲۱ بر ۹ و ۲۱ بر ۱۲)

قزاقستان یک (دیمیتری یاکوولف – سرگئی بوگاتو) ۲ – هنگ کنگ دو (کایونگ وان – کینگ وانگ تسه) صفر (۲۱ بر ۱۴ و ۲۱ بر ۱۵)

ایران دو (بهمن سالمی – علیرضا آقاجانی) ۲ – تایلند یک (سورین جونگ کلانگ – بانلو ناکپراک هنگ) یک (۱۸ بر ۲۱، ۲۱ بر ۱۹ و ۱۵ بر ۷)

چین سه (جائو شین لی- تائو شوئه) ۲ – هنگ کنگ یک (پوئی لام وانگ – کیفانگ لام) صفر (۲۱ بر ۱۳ و ۲۱ بر ۱۳)

قطر دو (عسام احمدمحمود – سیف الدین المجید) صفر – عمان یک (هود الجلبوبی – مازین الهشمی) ۲ (۱۷ بر ۲۱ و ۱۳ بر ۲۱)

اندونزی دو (گیلانگ رامادان – شیا دانانگ پریبادی) یک – قزاقستان سه (آرتم پتراسیانتس – ولادیسلاو پوستینیکوف) ۲ (۲۳ بر ۲۱، ۱۵ بر ۲۱ و ۷ بر ۱۵)

ایران چهار (مجتبی آرو – مهدی محفوظی) ۲ – قزاقستان دو (نوردوس آلداش – کریل گورین) یک (۱۳ بر ۲۱، ۲۲ بر ۲۰، ۱۵ بر ۹)

چین یک (لایک جیانگ‌ها و جیا شین وو) ۲ – تایلند دو (پیتهاک تیپجان – پوراوید تائوواتو) صفر (۲۱ بر ۱۵ و ۲۲ بر ۲۰)

ایران یک (عبدالحامد میرزاعلی – آرش وکیلی) ۲ – ژاپن دو (تاکومی تاکاهاشی – شیرو فوروتا) صفر (۲۱ بر ۱۱ و ۲۱ بر ۱۹)