توقیف ۳ دستگاه موتور سنگین/ جمع توقیفی ها به ۲۴ دستگاه رسید

معاون آموزش و فرهنگ ترافیک پلیس راهور فاتب ضمن اعلام توقیف ۳ دستگاه موتورسیکلت سنگین گفت: برخورد با هنجارشکنی خواست و مطالبه مردمی است.

به گزارش تیلا نیوز به نقل از مهر، سرهنگ علی همه خانی ضمن بیان این خبر اظهار کرد: در رصد شبانه روزی معابر و بزرگراه‌های پایتخت جهت بررسی لحظه به لحظه ترافیک شهر تهران، و با کمک رصد تصویری همکاران بنده در مرکز کنترل ترافیک هوشمند پلیس راهور فاتب، سه دستگاه موتورسیکلت سنگین دیگر متوقف شد.

وی افزود: این موتورسیکلت‌ها در محور یادگار و چمران در حال تردد بودند که با توجه به لایی کشی و سرعت بالای این موتورسیکلت‌های سنگین در سطح معابر ذکر شده و احتمال بروز حادثه برای راکبین و خطراتی که برای سایر شهروندان متصور بود با هماهنگی به عمل آمده با تیم‌های توسط تیم‌های منطقه ۲۳ پلیس راهور فاتب مستقر در طرح، هر سه موتورسیکلت سنگین در همان محدوده متوقف و به پارکینگ منتقل گردیدند.

معاون آموزش و فرهنگ ترافیک پلیس راهور فاتب افزود: بنا به قانون این موتورسیکلت‌های سنگین به پارکینگ منتقل شدند تا جمع موتورسیکلت‌های توقیفی به عدد ۲۴ برسد.

همه خانی ادامه داد: پلیس به محض رؤیت موتورسیکلت‌هایی که با لایی کشی و ایجاد سر و صدا نظم ترافیک را برهم می‌زنند و هیچ گونه مدارک و بیمه همراه ندارند طبق قانون برخورد کرده و اینگونه موتورسیکلت‌ها را طبق قانون اعمال قانون و به پارکینگ منتقل می‌کند.

وی از همشهریان تهرانی خواست تا با مشاهده این نوع موتورسیکلت‌ها که باعث سلب آسایش عمومی می‌شوند حتماً با پلیس ۱۱۰ تماس حاصل نمایند.