رئیس مجمع نمایندگان هرمزگان در مجلس: مشکلات برق صنایع کشور بزودی حل می‌شود

مدیرعامل فولاد هرمزگان و مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی به بررسی مشکلات موجود در راه توسعه فولاد هرمزگان پرداخته و بر تامین زمین و انرژی مورد نیاز فولاد هرمزگان در طرح های توسعه ای تاکید کردند.

به گزارش تیلا نیوز به نقل از ایسنا، رئیس مجمع نمایندگان هرمزگان در مجلس در این نشست با ذکر اینکه فصل جدیدی برای توسعه و تولید آغاز شده عنوان کرد: بایستی تلاش کرد هر آنچه به عنوان مانع تولید شناخته می شود، مرتفع شود.

وی توجه به خستگی مردم و بی اعتمادی شکل گرفته در جامعه را مهم دانست و ریشه این بی اعتمادی ها را در عملکرد دولت ها دانست و تاکید کرد: ترمیم و بازسازی این اعتماد منوط به این است که حرکتی انجام داده و انقلابی عمل کنیم. مدیران بایستی از حداقل امکانات حداکثر استفاده را ببرند.

وی به موانع توسعه فولاد هرمزگان اشاره کرد و افزود: در بحث توسعه فولاد هرمزگان ، موضوع زمین و برق بایستی پیگیری و مشکلات این شرکت حل شود و وزیر صمت قول داده است مشکلات برق صنایع کشور بزودی حل می شود.

مدیرعامل فولاد هرمزگان در این نشست به نگاه ارزشی و انقلابی و همکاری ها و حمایت های همه جانبه مدیران ارشد منطقه ویژه اقتصادی خلیج فارس اشاره کرد و نتیجه این همکاری ها را رفع مشکلات و در نهایت انتفاع کشور دانست.

عطالله معروفخانی با بیان اینکه نگاه دولت به طرح های توسعه، ویژه می باشد و نهایی شدن طرح های توسعه ای به اقتصاد کشور کمک خواهد کرد ، به بیان مشکلات پیش رو در توسعه فولاد هرمزگان پرداخت و اظهار امیدواری کرد: این همکاری ها در رفع موانع توسعه فولاد هرمزگان ادامه یابد.

مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی خلیج فارس نیز فولاد هرمزگان را باعث افتخار منطقه ویژه و ویترین صنعت استان هرمزگان دانست و اظهار کرد: وظیفه ما پشتیبانی و رفع دغدغه از بخش تولید است.

خلج تهرانی با بیان اینکه در بحث انرژی و بازسازی اعتماد و اعتمادآفرینی بایستی تمام تلاش خودمان را انجام دهیم، تاکید کرد: در حال حاضر کشور نیاز به کار جهادی دارد و بایستی فعالیت ها را سرعت بخشید.

وی با استقبال از اجرای طرح های توسعه ای فولاد هرمزگان، تصریح کرد: ما آمادگی داریم زمین را در اختیار فولاد هرمزگان قرار دهیم و حمایت خود را از بخش خصوصی در خصوص تامین انرژی اعلام می کنیم.